25.1 °C, 4.1 m/s, 43.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAizvadītas makšķerēšanas sacensības “Lielupes līdaka”
Aizvadītas makšķerēšanas sacensības “Lielupes līdaka”
13/10/2019

12.oktobrī Lielupes ūdeņos, posmā no Lielupes tilta līdz Svētes ietekai, norisinājās Jelgavas pilsētas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes līdaka”. 

Ikgadējo sacensību mērķis ir noteikt veiksmīgāko makšķernieku līdaku ķeršanā, kā arī popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu. Sacensības sākās pulksten 8.30, zivju svēršana norisinājās pulksten 15.10. Dalībnieki pulcējās Pilssalā uz sacensību reģistrāciju jau no pulksten 7.45.

 

Kopumā sacensībās piedalījāsn 66 dalībnieki, kas startēja 26 komandās un 14 dalībnieki – individuāli. Lielākā daļa dalībnieku bija no Jelgavas, Ozolniekiem, Jelgavas novada un Rīgas. Jāatzīmē, ka jau ceturto gadu sacensībās startēja makšķernieks no Lietuvas.

 

Sacensību balvas un diplomus ieguva pirmo trīs vietu ieguvēji, – pirmo vietu individuālajā vērtējumā ieguva Aigars Jurēvics, kurš noķēra 5060 gramus smagu līdaku, iegūstot speciālo balvu 200 eiro vērtībā. Otro vietu ieguva Gatis Roga, kurš noķēra divas līdakas – 1140 un 1090 gramus smagas (kopējais loms – 2230 grami), savukārt trešajā vietā ierindojās Aleksandrs Seibutis, kurš noķēra 700 gramus smagu līdaku. Komandu vērtējumā pirmo v ietu ieguva makšķernieki no Rīgas – Kaspars Zviedris un Agris Miezis, kuri noķēra 1820 un 2450 gramus smagas līdakas un citas zivis.

 

Jāatzīmē, ka sacensību rekords pieder jelgavniekam Aleksandram Kolibelkinam, kurš 2012. gadā noķēra 8,6 kilogramus smagu līdaku.

 

Sacensības rīkoja makšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Sporta servisa centru.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē