23.9 °C, 3.4 m/s, 41.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaAizvadītas “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”
Aizvadītas “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”
27/02/2018

Sestdien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) noslēgusies izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018». Izstādē jelgavnieki un pilsētas viesi tika aicināti iepazīt vairāk nekā 180 uzņēmumu ražoto produkciju un piedāvātos pakalpojumus. 

 

Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesentu. Šogad “Uzņēmēju dienas Zemgalē” atzīmē piekto gadskārtu, un izstādē bija plaša programma – biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīga kultūras programma un kustības “Latvijas labums” aktivitātes. Šogad izstādē īpašs uzsvars likts uz nākotnes darbinieku iespējām.

 

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: “Jelgavas pilsētā mērķtiecīgi strādājam uzņēmējdarbības atbalstam, īpaši jaunajiem uzņēmējiem. Jelgavā jaundibināto un likvidēto uzņēmumu bilance ir labākā valstī. Nodrošinām uzņēmumu darbinieku apmācību, piedāvājam nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus, regulāri organizējam tikšanās ar uzņēmējiem, kur tiek apzinātas problēmas. Pilsētai ir ļoti būtiskas jaunas darbavietas, un mūsu pienākums ir saglabāt balansu starp jaunu objektu ienākšanu un esošās pilsētvides kvalitātes saglabāšanu. Kopumā pilsētā uzņēmējdarbības vide sakārtojas, tā kļūst konkurētspējīgāka, Jelgava ir Zemgales uzņēmējdarbības centrs. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka “Uzņēmēju dienu Zemgalē” tradīcija jau piekto gadu uz Jelgavu atved tik daudz un dažādu nozaru uzņēmējus.”

 

Jāpiebilst, ka izstādes laikā pie ZOC norisinājās arī Auto dienas Jelgavā, kurās interesenti tika aicināti testēt vairāk nekā 75 dažādas automašīnas.

 

thumbnail_Uznemeju_dienas_Zemgale_2018_afisa_A2_final_elektroniski.jpg

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts! 

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē