22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAizvadīts 14. Jelgavas velobrauciens
Aizvadīts 14. Jelgavas velobrauciens
24/08/2019
Vairāk nekā 300 velosipēdistu 24. augustā devušies jau 14. Jelgavas velobraucienā, dalībniekus vienojot tematikā “Varonība”. Daļa brauciena dalībnieku, ceļā no Uzvaras parka līdz Lediņiem, devās tērpušies karavīru muskatieru un citu varoņu tēlos.

Noslēdzot desmit kilometru garo braucienu, ikvienam dalībniekam tika dota iespēja piedalīties 20 dažādās aktivitātēs- lēkšanā ar ragaino bumbu, florbolā, “Bļodu takā”, “Lielajā pēdā” un citās, lai, sekmīgi veicot noteiktu skaitu aktivitāšu, sakrātu atzīmju lapā zīmodziņus, kas ļāva dalībniekiem pretendēt uz galveno balvu – dāvanu karti no veikala “Kanclers” 150 eiro vērtībā jauna velosipēda iegādei.

 

Galveno balvu nodrošināja velobrauciena ilggadējais atbalstītājs Jāņa Bisenieka fonds, jo tieši Jānis Bisenieks pagājušā gadsimta 20. gados bija tas, kurš Jelgavā nodibināja pirmo velo biedrību. Šoreiz izlozes kārtībā galveno balvu ieguva Madara Labanoviča.

 

Jelgavas velobrauciens katru gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku un iedzīvotāju aktivitāte liecina par to, ka interese par šāda veida pasākumiem aizvien pieaug- tas savukārt mudina organizatorus turpināt iesākto tradīciju.

 

Velobrauciena mērķis – popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt Jelgavas velokustības attīstību un sabiedrības saliedētību, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām Jelgavas pilsētas ielās.

 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta kopā ar biedrību „Jelgavā 21.gadsimts”.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvalde