18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAizvadīts šīs vasaras pirmais “Pludmales festiņš”
Aizvadīts šīs vasaras pirmais “Pludmales festiņš”
16/06/2019
Šodien Lielupes promenādē aizvadīts šīs vasaras pirmais ģimenes pasākums “Pludmales festiņš”. Arī šogad pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāta plaša programma  – pasākuma teritorija tika sadalīta tematiskās saliņās, kur jelgavniekiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un veidot aplikācijas un rokassprādzes, individuālajās un ģimenes stafetēs, mācīties braukt ar sup dēli, izbaudīt dažādas piepūšamās atrakcijas. 
Tāpat pasākumā bija integrētas veselības veicināšanas programmas aktivitātes – seniori piedalījās āra vingrošanā profesionāla trenera vadībā, veica veselības eksprestestus. Notika arī veselīga uztura darbnīcas un lekcija.
 

Jāpiebilst, ka otrais “Pludmales festiņš” notiks 13. jūlijā. Ģimenes pasākumu ciklu “Pludmales festiņš” organizē Jelgavas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. To atbalsta bērnu un jauniešu attīstības centrs “Bambino”, “SUPX.LV” un biedrība “Remoss”, bet veselības veicināšanas programmas aktivitātes tiek īstenotas ar projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta” finansiālu atbalstu.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē