17.4 °C, 1.8 m/s, 90.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaAkcijā “Ar prieku pretī zināšanām” palīdzēs sagatavoties skolai
Akcijā “Ar prieku pretī zināšanām” palīdzēs sagatavoties skolai
28/07/2020

Jau 13. gadu Jelgavā notiek labdarības akcija “Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu nepieciešamos skolas piederumus jaunajam mācību gadam sākumskolu skolēniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības. Somas, rakstāmrīkus, burtnīcas un klades ikviens aicināts nodot Sabiedrības integrācijas pārvaldē (SIP) Skolotāju ielā 8 līdz 18. augustam.

Kā informē SIP vadītāja Ilga Antuža, kopā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi apzinātas tās ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, taču tie minimāli pārsniedz apjomu, kas ļauj saņemt Jelgavas pašvaldībā nodrošināto sociālo atbalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei. Šogad akcijā “Ar prieku pretī zināšanām” tiks atbalstītas 18 šādas ģimenes, kuru bērni uzsāks mācības 1. klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt mugursomu un piepildīt to ar mācību piederumiem.

 

Palīdzēt realizēt šo mērķi var ikviens, tāpēc jelgavnieki aicināti sniegt savu atbalstu bērniem mācību gada uzsākšanai. Akcijai paredzētie skolas piederumi tiek pieņemti SIP Skolotāju ielā 8 katru darbdienu no pulksten 8. Pirmdienās pārvalde strādā līdz pulksten 19, no otrdienas līdz ceturtdienai – līdz pulksten 17, bet piektdienās – līdz pulksten 14.30. Par nepieciešamo ziedotāji lūgti sazināties ar akcijas organizatoriem līdz 18. augustam pa tālruni 63023409 vai 29225919. Jāuzsver, ka ziedotajām lietām jābūt jaunām.

 

Akcijas noslēguma pasākums notiks 20. augustā, kad bērniem tiks pasniegtas sarūpētās lietas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē