13 °C, 4 m/s, 86 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaAkcijā palīdzēs piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas
Akcijā palīdzēs piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas
03/08/2020

“Rimi Latvia” sadarbībā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu “Tet” un Latvijas Samariešu apvienību no 28. jūlija līdz 24. augustam aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes, kuru bērni rudenī uzsāks skolas gaitas. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs aicināts palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, iegādājoties un ziedojot kancelejas preces “Rimi” hipermārketos visā Latvijā, tostarp divos veikalos Jelgavā.

Akcijas atbalstītāji ir aicināti iegādāties kancelejas preces – dažādus rakstāmpiederumus, papīru, burtnīcas, guašas un akvareļu krāsas, zīmuļu asināmos un citas skolai noderīgas lietas, un tās ievietot veikalos izvietotajās ziedojumu kastēs 35 “Rimi Hyper” veikalos visā Latvijā. Akcijas noslēgumā  “Rimi Latvia” un “Tet” pievienos saziedotajām skolas precēm arī savu ziedojumu. Akcijā saziedotās kancelejas preces un skolai nepieciešamās lietas sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību tiks nogādātas ģimenēm, kurām tās būs nepieciešamas.

 

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle stāsta: “Parasti rudenī mēs saņemam daudz pieteikumu pārtikas atbalstam no trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kuras gandrīz visu naudu ir izlietojušas skolai nepieciešamo preču iegādei. Kā rezultātā ģimenei ir ļoti ierobežotas iespējas iegādāties pārtiku. Lai ģimenēm nebūtu jāizvēlas – burtnīca vai maltīte –, sadarbībā ar “Rimi” un “Tet” tiek rīkota šī labdarības kampaņa. Mūsu redzeslokā ir vairāk nekā 800 ģimenes ar bērniem, kuras priecātos saņemt atbalstu ar kancelejas precēm.”

 

Preces var ziedot kopumā 35 veikalos visā Latvijā, tostarp Jelgavā “Vivo centrā” Katoļu ielā 18 un “RAF centrā” Rīgas ielā 48. Pilns veikalu saraksts pieejams ŠEIT.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: “Rimi Latvia”