19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAkcijas „Mana skolas soma” organizatori aicina turpināt palīdzēt
Akcijas „Mana skolas soma” organizatori aicina turpināt palīdzēt
11/10/2006

Ir noslēgusies LR Bērnu un ģimenes lietu ministrijas, Bērnu un ģimeņu atbalsta biedrības „Bakners” un biedrības „Centrs Elizabete” rīkotā akcija „Mana skolas soma”. Akcijas rīkotāji ir iepriecināti un pateicīgi tiem cilvēkiem, ģimenēm, kolektīviem un draudzēm, kas aicinājumu sadzirdēja un atsaucās. Ar ziedotāju palīdzību tika iepriecināti 54 mazi un lieli skolasbērni no Zemgales reģiona audžuģimenēm. Bērni saņēma skolas somas, kancelejas piederumus, sporta preces un citas skolai noderīgas lietas. Pateicoties ziedotāju ieguldījuma Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Ogres, Aizkraukles un Jēkabpils audzuģimenes ar mierīgu sirdi var pavadīt savus bērnus skolas gaitās.

Centrs „Elizabete” ir organizācija, kas strādā ar ģimenēm un bērniem, kas nonākuši krīzes situācijā, ar audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem. Šajā gadā centrs ir organizējis īpašu pasākumu kompleksu Zemgales reģiona audžuģimeņu atbalstam, rīkojot sadraudzības dienas „Viens otram”, aicinot audžuģimenes apmeklēt dažādus izglītojošus seminārus un lekcijas ar vieslektoru piedalīšanos, ka arī rodot iespēju regulāri piedalīties atbalsta grupās. Visa gada garumā kopā ir apgūtas jaunas zināšanas, risinātas problēmas, ņemta dalība dažādos pasākumos un sadraudzības dienās.

Centrs aicina katru, kurš vēlētos uzzināt kā kļūt par domubiedru un draugu kādam bērnu nama bērniņam, vai pievienoties jau esošajām audžuģimenēm, vai vēl kādā veidā varētu sniegt palīdzošu roku bērniem, kam tas tik loti nepieciešams.

Sīkāka informācija pa tālruņiem 3020955 un 26672686.

Informāciju sagatavoja
Agnese Sladzevska
Centrs “Elizabete”