15.9 °C, 1.7 m/s, 95 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAktīvi sportojot noslēgušies Jelgavas pilsētas svētki
Aktīvi sportojot noslēgušies Jelgavas pilsētas svētki
26/05/2019
Spītējot vējam un aukstajiem laikapstākļiem, Jelgavas pilsētas svētku pēdējā diena pulcēja aktīvās atpūtas piekritējus – Pilssalas ielas stāvlaukumā notika 3×3 basketbola turnīrs, bet Pasta salā risinājās pludmales volejbola sacensības.

3×3 basketbola turnīrā piedalījās 31 komanda – puiši un vīrieši sacentās četrās vecuma grupās, bet, tā kā dalībai sacensībās pieteicās vien četras dāmu komandas, tās visas startēja vienā grupā.

Neskatoties uz to, ka laikapstākļi nav īpaši labvēlīgi, atsaucība bija ļoti liela. Dalībnieku skaits, salīdzinot ar aizvadīto gadu, ir audzis.

Sacensības stāvlaukumā Pilssalas ielā 1 notika pie pieciem groziem.

Vislabāko rezultātu vīriešu konkurencē U-13 grupā šodien uzrādīja komanda “Kuldīgas pantēras”, U-16 grupā – “Lielās olas”, 2002+ grupā – “Kauls”, bet 35+ grupā labākie bija “Davienalga”.

Arī meitenes tika vērtētas vecuma grupās. U-13 grupā uzvarēja komanda “Zemenītes”, U-16 grupā – “Dzērvenītes”, bet  2002+ grupā – “Zemenes”.

Savukārt, vējam putinot smiltis, Pasta salā noritēja pludmales volejbola sacensības, kas pulcēja 29 komandas. Šogad pirmo reizi sacensības notika četros laukumos, jo pilsētnieku vajadzībām diviem laukumiem izveidoti vēl divi papildus laukumi. Visi sacensību dalībnieki startēja kopējā ieskaitē, nenodalot atsevišķi vīriešu, sieviešu un jauktās komandas.

1. vietu turnīrā izcīnīja Artis Danieks un Rihards Vilmanis, 2. vietu – Mārtiņš Eglītis un Kristaps Skudra, bet 3. vietā ierindojās Juris Orups un Aivars Sviklis. Nākamais pludmales volejbola turnīrs plānots 31. augustā.

Jāatgādina, ka pēdējā Pilsētas svētku dienā- Pils saliņā, norisinājās arī zaļumballe senioriem ar grupu “Galaktika”, Lielupē notika Jelgavas jauniešu burāšanas kausa izcīņa, bet Zemgales Olimpiskajā centrā – olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības 

Sabiedrisko attiecību pārvaldē