21.6 °C, 1.6 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAktivitātē “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021” var piedalīties līdz 1. jūnijam
Aktivitātē “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021” var piedalīties līdz 1. jūnijam
11/05/2021

Maijā – mēnesī, kurā tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena – ikviens ir aicināts iesaistīties sabiedrības saliedēšanas aktivitātēs ģimenēm “Draudzīgākā ģimene Jelgavā 2021”. Lai sniegtu iespēju piedalīties lielākam skaitam dalībnieku, aktivitātes uzdevumu nodošanas termiņš pagarināts līdz 1. jūnijam, Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, informē norises organizatori Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Aktivitāte ietver divus uzdevumus, kas ģimenēm jāizpilda kopā. Pirmais no tiem ir līdz 5 minūtēm gara video prezentācija, kurā tiek iepazīstināti ģimenes locekļi, viņu hobiji un ģimenes devīze. Savukārt otrajā uzdevumā jāsagatavo līdz 8 minūtēm garš video, dziedot, dejojot, gatavojot vai kā citādi parādot savas ģimenes radošās prasmes. Iepriekš video uzdevumus varēja pildīt tikai noteiktā laika posmā, taču tagad tos var izpildīt jebkurā laikā līdz 1. jūnijam.

 

Sagatavotos video, ievērojot nolikumā noteikto apjomu, jāiesūta uz e-pastu sip@dome.jelgava.lv vai uz minēto e-pastu jānosūta saite, izmantojot failu uzglabāšanas timekļa vietnes, piemēram, www.failiem.lv. Papildu informācija par iesūtītajam video klāt pievienojamo kontaktinformāciju, konkursa norisi un uzdevumiem atrodama nolikumā (tajā minētie iepriekšējie nodošanas termiņi vairs nav spēkā). Video var iesūtīt atsevišķi vai arī kopā, abus uzdevumus izpildot vienlaicīgi.

 

Jelgavas draudzīgāko ģimeņu godināšanas pasākums notiks klātienē vai attālināti, atkarībā no epidemioloģiskās drošības situācijas. Par tā norisi dalībnieki tiks informēti personīgi.

 

Ar savu dalību konkursa dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar izaicinājuma nosacījumiem un piekrīt tiem. Iesūtītais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē