20.9 °C, 1.2 m/s, 92.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAktīvos jelgavniekus aicina uz pirmo nevalstisko organizāciju forumu
Aktīvos jelgavniekus aicina uz pirmo nevalstisko organizāciju forumu
30/11/2022

10. decembrī Jelgavas Valsts ģimnāzijā Mātera ielā 44 pirmo reizi notiks Jelgavas nevalstisko organizāciju (NVO) forums “Mēs esam Jelgava!”. Tajā aicināti piedalīties NVO pārstāvji un citi jelgavnieki, kas aktīvi iesaistās pilsētas sabiedriskajā dzīvē. Forumam jāpiesakās, aizpildot elektronisko pieteikuma formu vai zvanot pa tālruni 63005468.

Forumā plānots diskutēt par dažādām tēmām, kas ir svarīgas NVO darbībai, par pilsētas aktīvo iedzīvotāju iespējām sadarbībā ar pašvaldību realizēt iniciatīvas, līdzdarboties pilsētvides plānošanā un attīstībā. Tāpat foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar valsts un pašvaldības atbalsta programmām un jaunumiem tūrisma jomā.

 

Īpašais viesis būs līdzdalības eksperts NVO izaugsmes inkubatora programmas vadītājs Vilis Brūveris, bet pasākumu vadīs biedrības “IDEA” vadītāja Kristīne Kode.

 

Foruma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties vairākās darba grupās – apspriest iespējas pilnveidot NVO un pašvaldības sadarbību, diskutēt par NVO lomu un priekšlikumiem pilsētvides plānošanā, kā arī rosināt idejas jaunām iniciatīvām.

 

Forums 10. decembrī sāksies pulksten 11. 

 

Pieteikties pasākumam elektroniski var ŠEIT vai pa tālruni 63005468 (darbdienās no pulksten 8.30 līdz 16). 

 

NVO foruma PROGRAMMA 

 

 

Foto: www.facebook.com/Jelgavas Valsts ģimnāzija

 

Informācija: Sabiedriskais centrs