18.2 °C, 1.6 m/s, 69.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAktuāla informācija privāto teritoriju īpašniekiem par lapu un citu bioloģisko atkritumu savākšanu
Aktuāla informācija privāto teritoriju īpašniekiem par lapu un citu bioloģisko atkritumu savākšanu
24/10/2018

Turpinās rudens lapkritis, dārzu un citu privāto teritoriju sakopšanas darbi un kļūst aktuāls jautājums par bioloģisko atkritumu – lapu, puķu lakstu, mazu koku zaru un citu līdzīgu dārza atkritumu savākšanu un izvešanu.

Informējam, ka privāto teritoriju īpašnieki savāktās lapas līdz pieciem maisiem bez maksas var nodot pilsētā izveidotajos dalīto atkritumu šķirošanas laukumos, kurus apsaimnieko SIA “Zemgales EKO”. Lapu nodošanas vietas Jelgavā – Ganību ielā 84, Salnas ielā 20 un Paula Lejiņa ielā 6. Papildus informācija mājas lapā www.zemgaleseko.lv .

 

Nepieciešamības gadījumā var pieteikt viena kubikmetra lielmaisu vai septiņus kubikmetrus ietilpīgo būvgružu konteineru, kurš lietošanai norādītajā teritorijā var tikt izvietots uz laiku. Lielmaisā un konteineros drīkst ievietot – lapas, puķu lakstus, mazus koku zarus, un citus līdzīgus dārza atkritumus.

 

Viena lielmaisa (1m3) cena ar transporta pakalpojumiem EUR 23.40 ar PVN, par katru nākamo maisu (līdz 4 vienībām) EUR 12.10 ar PVN.

 

Cena par konteinera izvešanu ar šķirotiem – bioloģiski noārdāmiem atkritumiem Jelgavas pilsētas teritorijā – EUR 57.05 ar PVN. Maksa par konteinera dīkstāvi jāmaksā no ceturtās dienas, EUR 1.65 + PVN par katru nākamo dienu. Konteineru pieteikšanu var veikt pa tālruni 29425342 vai 63023469.

 

Lielāku daudzumu savākto lapu un citus bioloģiskos atkritumus iespējams pašiem nogādāt poligonā “Brakšķi”, kur pakalpojuma cena ir EUR 23,23 ar PVN tonnā. Papildus informācija atrodama SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” mājas lapā www.komunalie.lv, tālruņi: 63048965; 63026010, e-pasts: info@komunalie.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

JPPI „Pilsētsaimniecība”