25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaAmatu atstās ilggadējā “Kamolīša” vadītāja
Amatu atstās ilggadējā “Kamolīša” vadītāja
25/04/2024

Šovasar darbu nolēmusi pārtraukt pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Kamolītis” ilggadējā vadītāja Anita Bērziņa. Viņas pēdējā darba diena bērnudārzā būs 31. jūlijā.

Pašvaldība 12. martā saņēma bērnudārza “Kamolītis” vadītājas A.Bērziņas iesniegumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. Viņa amatu atstās ar 1. augustu (pēdējā darba diena – 31. jūlijā). Par to šodien domes sēdē lēma deputāti.

Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš domes sēdē pateicās ilggadējai iestādes vadītājai A.Bērziņai par ieguldījumu gan pirmsskolas izglītības iestādē, ko vada jau teju 30 gadus, gan Jelgavas izglītības sistēmā kopumā, kā arī novēlēja veiksmi turpmāk.

Pašvaldība drīzumā izsludinās konkursu uz pirmsskolas izglītības iestādes “Kamolītis” vadītāja amata vietu.

A.Bērziņas kopējais pedagoģiskā darba stāžs ir 44 gadi, un šovasar apritēs trīsdesmit gadi, kopš viņa ir “Kamolīša” vadītājas amatā. Īstenojot humānās pedagoģijas principus, A.Bērziņa sadarbībā ar kolēģiem ir izveidojusi izglītības iestādi, kurā ikkatrs “Kamolīša” audzēknis var saņemt kvalitatīvu pirmsskolas izglītību un individualizētu atbalstu. A.Bērziņas vadībā pirmsskolas izglītības iestāde “Kamolītis” kļuva par kompetenču izglītības un jaunās mācīšanas un mācīšanās pieejas vēstnešiem Jelgavā, norāda Jelgavas Izglītības pārvaldē. Kolēģi atzīst, ka A.Bērziņa vienmēr ir atvērta jaunām idejām un izaicinājumiem, atbildīga un precīza pienākumu izpildē, atsaucīga un atbalstoša komunikācijā un sadarbībā ar kolēģiem.