-3.2 °C, 1.7 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiApbalvo Jelgavas izgaismotāko objektu konkursa uzvarētājus (papildināts)
Apbalvo Jelgavas izgaismotāko objektu konkursa uzvarētājus (papildināts)
10/01/2013

Ceturtdien, 10.janvārī, Jelgavas pilsētas domē sveica konkursa „Gaišākais pilsētvides objekts 2012” uzvarētājus. Šogad konkursam tika pieteikti vairāk kā trīsdesmit objekti – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkoni un lodžijas, pilsētas iestāžu, uzņēmumu un veikalu ēkas, kas gada nogalē bija izrotāti un izgaismoti.

Foto: Ivars Veiliņš

Ceturtdien, 10.janvārī, Jelgavas pilsētas domē sveica konkursa „Gaišākais pilsētvides objekts 2012” uzvarētājus. Šogad konkursam tika pieteikti vairāk kā trīsdesmit objekti – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkoni un lodžijas, pilsētas iestāžu, uzņēmumu un veikalu ēkas, kas gada nogalē bija izrotāti un izgaismoti.

Konkursa komisija apskatīja un izvērtēja arī citus atbilstoši gadu mijas tradīcijām un pilsētvidei izgaismotus objektus.
 
„Jau astoto reizi gada nogalē ar patiesu interesi apskatām kā pilsētnieki ir izgaismojuši savus mājokļus un darbavietas, jo katra izgaismota fasāde, izrotāts logs rada priecīgu noskaņojumu apkārtējiem gadu mijas laikā. Izsaku pateicību visiem par ieguldīto darbu, radot pilsētā svētku sajūtu un aicinu to darīt arī citus gadus!” saka konkursa komisijas priekšsēdētājs Vilis Ļevčenoks. 
 
Nominācijā „Privātmājas” par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši Stārķu ielas 33, Lāčplēša ielas 24, Veco Strēlnieku ielas 6, Tērvetes ielas 58 c, Skuju ielas 13, Zirgu ielas 30, Pavasara ielas 19, Vecā ceļa 8, Platones ielas 87 a, Brīvības bulvāra 31, Tērvetes ielas  91 b, Satiksmes ielas 56, Lāču ielas 33, Ķeguma ielas 12, Medus ielas 20, Celtnieku ielas 29, Savienības ielas 5 un Ceriņu ielas  9b saimnieki.
 
Nominācijā „Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni ” tiks apbalvoti  Pērnavas ielas 10-41, Kronvalda ielas 3 – 24, Kooperatīva ielas 6 – 10, Pulkveža Oskara Kalpaka ielas 5- 1 un Pulkveža Oskara Kalpaka ielas 5- 4 dzīvokļu saimnieki.
Speciālbalvu kā visvairāk pieteiktais objekts saņems Pasta iela 34 – 64 saimnieks.
 
Nominācijā „Izglītības iestādes” šogad par skaistāk dekorētajām atzītas Pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaciņa”, Jelgavas 2.pamatskola, Jelgavas Mākslas skola, Jelgavas 1.speciālā internātpamatskola, Jelgavas Speciālā pamatskola, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija un Jelgavas Valsts ģimnāzija.
 
Nominācijā „Pašvaldības iestādes un uzņēmumi” tiks apbalvota  Jelgavas pilsētas pašvaldības policija, SIA „Jelgavas pilsētas slimnīca” un SIA „Jelgavas poliklīnika”.
 
Nominācija „Uzņēmumi” balvu saņems Doktorāts „Ilstre”, Krodziņš „Istaba” un
Autoserviss Tērvetes ielā 63.
 
Nominācijā „Tirdzniecības uzņēmumi”  par konkursa laureātiem atzīti Būvmateriālu veikals „Pilsēta” un Tirdzniecības centrs  „Kanclera nams”.
 
Konkursa uzvarētāji saņems dāvanu kartes tirdzniecības centrā „VIVO centrs” un lielveikalā „K-Rauta”. Privātmāju saimnieki papildus balvā saņems arī Jelgavas pilsētas karogu. Konkurss notiek jau astoto gadu.
 
Konkursa uzvarētājus, kuri nepiedalījās noslēguma pasākumā, aicinām zvanīt pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Informāciju sagatavoja
Līga Klismeta
Komunikācijas un mediju attiecību
galvenā speciāliste
Tel. 63005558,

www.jelgava.lv ;
Pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaciņa”