20.4 °C, 1.5 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiApbalvo Latvijas labākos tirgotājus
Apbalvo Latvijas labākos tirgotājus
11/02/2016

11.februārī Rīgas domes sēžu zālē apbalvoti konkursa "Latvijas labākais tirgotājs 2015" uzvarētāji, tostarp arī uzņēmumi no Jelgavas pilsētas. Jelgavniekus svinīgajā pasākumā sveica domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis.

Publicitātes foto

11.februārī Rīgas domes sēžu zālē apbalvoti konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2015” uzvarētāji, tostarp arī uzņēmumi no Jelgavas pilsētas. Jelgavniekus svinīgajā pasākumā sveica domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis.

Rīkotāji Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) informē, ka konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2015” piedalījās 198 uzņēmumi. Konkursa eksperti izvērtējuši labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus visā Latvijā, un pēc vērtēšanas 66 uzņēmumi atbilda konkursa kritērijiem, saņemot vismaz 92 punktus no 100. Atkarībā no saņemto punktu skaita par uzvarētājiem atzīti 48 Latvijas uzņēmumi, laureāta diplomus izpelnījās 17, bet vienam uzņēmumam piešķirts dalībnieka diploms. Uzvarētāju godā sumināti SIA “Viktorija B” bistro “Silva”, kaf-kond ”Silava” un kafejnīca „Tējas namiņš”, kā arī SIA „Stila Avēnija” skaistumkopšanas salons. Savukārt laureātu diplomu saņēma SIA „ASTATE-NAFTA” un SIA „Multilukss”.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē