-5.4 °C, 4 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiApbalvoti fotoorientēšanās sacensību uzvarētāji
Apbalvoti fotoorientēšanās sacensību uzvarētāji
04/06/2012

1.jūnijā Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī tika apbalvoti Jelgavas reģionālā tūrisma centra organizēto fotoorientēšanās sacensību uzvarētāji. Pavisam startā devās 29 komandas. Dalībnieki sacensībās piedalījās trīs atsevišķās kategorijās, no kurām 7 komandas piedalījās auto kategorijā, 8 – velo kategorijā un 14 – kājāmgājēju kategorijā.

Foto: Jelgavas reģionālā tūrisma centra arhīvs

1.jūnijā Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī tika apbalvoti Jelgavas reģionālā tūrisma centra organizēto fotoorientēšanās sacensību uzvarētāji.

Šogad pilsētas svētku laikā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicināja jelgavniekus paskatīties uz savu pilsētu citām acīm un iepazīt tās tūrisma vērtības neierastākā veidā – piedaloties fotoorientēšanās sacensībās. Pavisam startā devās 29 komandas. Dalībnieki sacensībās piedalījās trīs atsevišķās kategorijās, no kurām 7 komandas piedalījās auto kategorijā, 8 – velo kategorijā un 14 – kājāmgājēju kategorijā.

Sacensību noslēguma pasākumā, kas norisinājās Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, uzvarētājus sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un Jelgavas reģionālā tūrisma centra vadītāja Anda Iljina. Uzvarētāji balvās saņēma sacensību atbalstītāju sarūpētas dāvanas. Pēc apbalvošanas, sanākušajiem bija iespēja noklausīties muzikālā ansambļa TirkizBand uzstāšanos, kā arī pārrunāt savus piedzīvojumus sacensībās pie kliņģera un tējas tases.

Kā atzina sacensību dalībnieki, fotoorientēšanās bijis jauks veids kā pavadīt laiku ar savu ģimeni un draugiem. Sacensību gars un azarts aizrāvis pat tos, kas sākotnēji nebija plānojuši tiekties uz uzvaru. Dalībnieki arī atklāja, ka sacensību laikā ievērojuši daudzas skaistas vietas Jelgavā, kas ikdienas steigā paskrējušas garām un palikušas nepamanītas.

Fotoorientēšanās sacensību uzvarētāji
Auto klase
1. vieta Mītavas 4-nieks: Normunds Asaris, Oļesja Asare, Gunta Arena, Liene Trankale
2. vieta Gandrīz jelgavnieki: Valdemārs Freibergs, Artis Ozols, Daina Krastiņa, Kaspars Ozols
3. vieta Langsam, Langsam, aber gut!: Māra Sokolova, Diāna Kovaļenko

Velo klase
1. vieta Energons: Māris Sabulis, Renārs Sabulis
2. vieta Mītavas mansardi: Mārtiņš Strazdiņš, Andrejs Vasevičš, Armands Meija, Arita Trimalniece
3. vieta Gunchi: Gundars Grostiņš, Gunta Upeniece

Kājāmgājēju klase
1. vieta Divi Edgari: Evisa Ērmiņa, Zanda Ērmiņa, Edgars Vītols, Edgars Cimdars.
2. vieta BAM: Baiba Dumpe, Atis Dumpis, Mārtiņš Suharevs
3. vieta Šampinjoni: Žanete Lukša, Aldis Vilkaušs

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs