18.2 °C, 1.3 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiApkure pieslēgta 388 daudzdzīvokļu mājām
Apkure pieslēgta 388 daudzdzīvokļu mājām
29/10/2014

Jelgavā apkure bija pieslēgta 388 jeb 99% daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kas to ir pieprasījušas, kā arī visiem bērnudārziem un skolām.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

Jelgavā apkure bija pieslēgta 388 jeb 99% daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kas to ir pieprasījušas, kā  arī visiem bērnudārziem un skolām.

Kārtība, kādā “Fortum” Jelgavā pieslēdz apkuri, nav mainījusies – iedzīvotājiem ir jāgriežas pie savas mājas kontaktpersonas (mājas vecākā) vai pie nama pārvaldnieka, kas tālāk organizē apkures pieslēgšanu. Juridiskajiem klientiem ar rakstisku iesniegumu par apkures pieslēgšanu ir jāgriežas SIA „Fortum Jelgava” Klientu apkalpošanas centrā.

„Fortum Jelgava” pateicas visu to māju dzīvokļu īpašniekiem, kurās ir pieņemts lēmums par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līguma pārjaunošanu un kuras ir norēķinājušās par saņemto siltumenerģiju iepriekšējā apkures sezonā. Šīm mājām siltumenerģija pieslēgta pēc rakstiska pieprasījuma saņemšanas no mājas pārvaldnieka.

Ja pēc apkures pieslēgšanas iedzīvotājiem rodas jautājumi par siltumapgādi, mājas iekšējo sistēmu darbību, lūgums griezties pie savas mājas apsaimniekotāja – pārvaldnieka, lai tos atrisinātu. Uz jautājumiem, kas saistīti ar centralizēto siltumapgādi, atbildes vienmēr var saņemt „Fortum” klientu apkalpošanas centrā.

Oktobrī SIA “Fortum Jelgava” siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir 62.02 EUR/MWh bez PVN, kas ir par 7,3% zemāks nekā pagājušā gada oktobrī.

Informācija sagatavota
SIA “Fortum Jelgava”