-3.9 °C, 1.7 m/s, 94.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAprīlī lieliski startējuši cīņu sporta veidu pārstāvji (fotogalerija)
Aprīlī lieliski startējuši cīņu sporta veidu pārstāvji (fotogalerija)
20/05/2008

Otrdien, 20.maijā Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica Jelgavas sportistus, kuriem 2008. gada aprīlī bija teicami sasniegumi Latvijas un starptautiskā mēroga sacensībās.

Atzinības rakstu, sveicot 30. dzīves jubilejā un atzīmējot 15 sportam ziedotos gadus, pasniedza sporta kluba (SK) „Apolons” izlases sportistam, starptautiskajam sporta meistaram Ivaram Ozolam. Ivars ir kļuvis arī par LR WPC absolūto čempionu pauerliftingā.

Uģis Gross ir ieguvis 2.vietu Kontinentālā kausa izcīņā ūdens motosportā Formula-2000. Uģis pārstāv sporta klubu „Braucam Atkal” un viņa treneris ir Ints Sniķeris.

Cīņas kluba „Milons” pārstāvis Kalvis Kalniņš ieguvis 1.vietu starptautiskajā karatē turnīrā Krakoyama Cup Koblenzā (Vācija). Kalvis ir septiņkārtējs sacensību uzvarētājs laika periodā no 2001.gada. Sportistu trenē Andris Vasiļjevs.

Viktorija Rezajeva ieguvusi 1. vietu, bet Marija Larisa Agafonova – 3.vietu Krakoyama Cup čempionātā, kumite meitenēm 11-13 g. Koblenzā (Vācija). Meitenes pārstāv SK „Shinri” un viņu treneris ir Aleksejs Bistrovs.

Cīņas kluba „Milons” sportists Arturs Švalkovskis ir ieguvis 1.vietu Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā kadetiem. Šī paša kluba pārstāvis Romans Homenko ir kļuvis par Latvijas čempionu brīvajā cīņā junioriem.

Specializētās peldēšanas skolas audzēknes Jana Kudrjavceva un Ilona Badune ir kļuvušas par Skolēnu sporta spēļu peldēšanā trīskārtējām čempionēm.

SK „Apolons” pārstāvji Harijs Petrauskis un Oskars Trikulis ieguvuši LR WPC čempiona titulus pauerliftingā.

Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS) audzēkņi Aleksejs Lastovka, Vladimirs Lastovka, Vladimirs Abramovs, Ņikita Petrovs un Deniss Zverevs ieguvuši 1.vietas LR meistarsacīkstēs sambo. Savukārt BJSS audzēkņi Roberts Kabanovs, Krišs Upenieks un Romans Daņilovs kļuvusi par čempioniem LR meistarsacīkstēs džudo.


Informācija sagatavota
Sabiedrisko attiecību sektorā
Tel. 63005558