16.4 °C, 1.9 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAprīlī veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā
Aprīlī veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā
06/05/2020

Aprīlī veiktas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā – Miezītes ceļā, Malkas ceļā, Vangaļu ceļā, Kūliņu ceļā, Pūra ceļā un citās ielās Dobeles šosejas rajonā, Sniega ielas rajonā, Būriņu ceļā uzstādītas ceļa zīmes “Maksimālā ātruma ierobežojuma zona – 30 km/h.

Iepriekš uzstādītās ceļa zīmes Nr. 323 “Maksimālā ātruma ierobežojums – 30 km/h” no minētajām ielām ir demontētās un atkārtoti uzstādītas Ganību ielā, posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai, kā arī 2. līnijā, posmā no Ganību ielas krustojuma līdz Ošu ceļam.

Sniega ielā, posmā no Sniega ielas Nr. 18 līdz Smilgu ielai, Būriņu ceļā, posmā no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam un Miezītes ceļā, posmā no Sniegas ielas līdz Kūliņu ceļam, vienā brauktuves pusē uzstādītas ceļa zīmes “Apstāties aizliegts”. Pie pastaigu laipām Svētes palienes pļāvās uzstādītas zīmes “Gājēju ceļš”. Velosipēdistiem pa laipām jāpārvietojas stumjot velosipēdu.

Zemgales prospektā, posmā no Sporta ielas līdz Palīdzības ielai, uzstādīta ceļa zīme Nr. 327 “Stāvēt aizliegts”. Ceļa zīmes darbības zona ir 30 metri, kurā turpmāk atļauts apstāties uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes. Izmaiņas veiktas, lai uzlabotu satiksmes drošību pie bērnu un jauniešu centra “Junda”.

Informējam, ka maijā plānots uzstādīt ceļa zīmi “Maksimālā ātruma ierobežojuma zona – 30 km/h” Emīla Dārziņa ielas rajonā.