18.5 °C, 1.9 m/s, 59.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiApskati Jelgavu gadumijas svētku laikā
Apskati Jelgavu gadumijas svētku laikā
21/12/2021

Gada nogales svētkos Jelgavas ielas, Hercoga Jēkaba laukums, parki un citas publiskas vietas un ēkas ieguvušas spožu svētku noformējumu. Ar Ziemassvētkiem tradicionāliem rotājumiem un oriģinālām elektroinstalācijām ir izgreznotas arī privātmājas un dārzi, dzīvokļu balkoni un lodžijas. Gadumijas svētkos savam priekam jelgavnieki aicināti izstaigāt izrotāto pilsētu.

Vairums Ziemassvētku rotājumu pilsētā tika iedegti Pirmajā adventē kopā ar pilsētas galveno egli Hercoga Jēkaba laukumā. Taču svētku egles izrotātas arī Driksas ielas gājēju posmā pie bistro “Silva”, Loka maģistrālē, Uzvaras parkā un citviet pilsētā. Pie lielās svētku egles atrodas popularitāti jau ieguvušais tematiskais svētku fotorāmis ar lampiņu virtenēm un svētku rotājumiem, kur jelgavniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja nofotografēties ar pilsētas galveno egli fonā. Jau tradicionāli Hercoga Jēkaba laukumā koki izdekorēti ar LED gaismas virtenēm, padarot pilsētas centru gaišu un svinīgu.

 

 

Driksas ielā apskatāmas LED virtenes apgaismes balstos un Eņģeļu jeb Labo domu egle. Raiņa ielas posmu no Pētera ielas līdz Skolas ielai izgaismo spuldzīšu virtenes kokos. Arī tālāk no centra, Dobeles šosejā pie Mīlestības alejas, novietoti izgaismoti metāla karkasa dekori “Zvaigžņu koki”. Svētku dekori atrodas arī Pasta salā, uz Lielupes un Driksas tilta, Loka maģistrālē, Rīgas un Lielajā ielā, Stacijas parkā, Satiksmes ielā, Vecpilsētas ielā un citviet pilsētā.

 

Iedzīvotāji aicināti dalīties ar uzņemtajiem fotoattēliem sociālo tīklu kontos, lietojot tēmturi #CiemosJelgava, #MesEsamJelgava vai #ZiemaJelgava.

 

Ziemassvētku noskaņā pilsēta būs izrotāta līdz janvāra vidum.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē