20 °C, 2.8 m/s, 60.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAptuveni 350 jelgavnieku vienojās skrējienā “Izskrien Latviju Jelgavā”
Aptuveni 350 jelgavnieku vienojās skrējienā “Izskrien Latviju Jelgavā”
17/11/2018

Aptuveni 350 jelgavnieku vienojās skrējienā “Izskrien Latviju Jelgavā”, mērojot piecarpus kilometrus garu maršrutu pa naksnīgo Jelgavu, kurā simboliski iezīmējās Latvijas kontūra.

Valsts svētkiem veltītā aktivitāte pulcēja ģimenes, draugu un domubiedru grupas, kolēģus un citus interesentus, kuri maršrutu mēroja, gan skrienot un nūjojot, gan arī dodoties trasē ar velosipēdu.

 img7992.jpg

 

Tematiskais skrējiens Jelgavā aizvadīts jau otro gadu pēc kārtas. Pērn aktivitāte pulcējusi ap simts dalībniekiem, šogad interesentu skaits ir pieaudzis vairāk nekā trīs reizes. 

 

img8006.jpg

 

Starts skrējienam tika dots pie Jelgavas sporta halles, un trase bija izvietota pa pilsētas centra ielām, Pasta salu, pār Driksas un Mītavas tiltiem, pa Raiņa, Alunāna un Stacijas parkiem, gar pieminekli Jelgavas atbrīvotājiem. Skrējiena dalībnieki pārvietojās pa gājējiem vai velosipēdistiem paredzētajiem celiņiem.

Skrējienā dalībnieki piedalās gan patriotisku jūtu vadīti, gan arī, lai aktīvi pavadītu brīvo laiku.

 

img8012.jpg

 

Jāpiebilst, ka pirms skrējiena un tā gaitā Jelgavas sporta hallē Eiropas Sociāla fonda projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta” gaitā interesentiem tika piedāvātas dažādas izglītojošas un praktiskas ekspreskonsultācijas, kā arī veselīgie kokteiļi.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē