22.9 °C, 4.1 m/s, 89.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaApvienojot spēkus, speciālistes atver kopīgu ģimenes veselības praksi “Hēbe”
Apvienojot spēkus, speciālistes atver kopīgu ģimenes veselības praksi “Hēbe”
08/09/2022

Šodien, 8. septembrī, Jelgavā durvis vērusi ģimenes veselības prakse “Hēbe”. Tajā apvienojusies ģimenes ārste homeopāte Ilva Koškina un fizioterapeites Solvita Ķerve, Ilze Buša un Alise Vējone-Krūmiņa. Ar laiku praksei tiks piesaistīti arī citi speciālisti.

“Gadu gaitā savā starpā esam izveidojušas stabilu un uzticamu sadarbību, un mani pacienti jau labi zina šīs fizioterapeites. Tā soli pa solim nonācām pie secinājuma, ka jāstrādā kopā, lai izveidotais sadarbības tīkls un veiksmīgie pacientu atbalsta pasākumi iet plašumā,” prakses idejas pirmsākumu ieskicē I.Koškina, kura jau vairāk nekā 15 gadus vada savu Ilvas Koškinas privātpraksi. Jaunā prakse “Hēbe” durvis vērusi Lielajā ielā 3A un radīta ar nolūku veidot atbalsta punktu visas ģimenes veselības uzturēšanai, uzlabošanai un atjaunošanai ikvienam jebkurā vecumā, īpašu uzmanību veltot bērnu un grūtnieču aprūpei. Šobrīd pacientus pieņem daktere I.Koškina, kas tur pārcēlusies no Māras ielas 1, un fizioterapeites, bet drīzumā praksē darbu sāks arī uztura speciālists un vecmāte, kā arī būs atvērts procedūru kabinets, kurā varēs veikt intravenozās sistēmas. I.Koškina atzīst, ka vēl ir kur augt un noteikti tiks domāts par jauniem pakalpojumiem jelgavniekiem.  

 

“Šī diena ir nozīmīga ne tikai jums, bet arī pašvaldībai, kuras uzdevums ir rūpēties par iedzīvotājiem, par uzņēmējdarbības attīstību pilsētā. Jūs esat drosmīgas sievietes. Jau pirms vairāk nekā 10 gadiem Ilva apliecināja drosmi, paužot savu nostāju par valsts veselības sistēmas organizāciju, un dibināja privātpraksi. Pacienti jūs nepievīla. Jūs patiešām darāt savu sirdslietu un nepārtraukti mācāties, augat un attīstāties. Jūs zina ne tikai Jelgavā, bet visā Latvijā. Paldies par ieguldījumu! Un lai ir enerģija iesākto turpināt!” prakses atvēršanā kolektīvu sveica Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izpilddirektore Irēna Škutāne, dāvinot Jelgavas vimpeli un krekliņus ar Jelgavas simboliku.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē