25.2 °C, 4.7 m/s, 47.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiAr multimediālu šovu, dziesmām un dejām grupa “Prāta Vētra” Jelgavā atklāj koncertturneju
Ar multimediālu šovu, dziesmām un dejām grupa “Prāta Vētra” Jelgavā atklāj koncertturneju
23/07/2022

23. jūlijā savā dzimtajā pilsētā – Jelgavā, grupa Prāta Vētra atklāja koncerttūri Gads bez kalendāra. Pļavā pretī Jelgavas pilij, ar iespaidīgu skatuvi, multimediālu šovu – gaismas projekcijām, multimediāliem attēliem un video, dziesmām un dejām, atkalsatikšanās prieku mājinieku koncertā svinēja vairāk nekā 23 000 jelgavnieki un pilsētas viesi.

Koncerta īpašais viesis – Jānis Šipkēvics, pirms “Prāta Vētras” uzstājās ar savu soloprojektu “Shipsea”, lai kopā ar pavadošo mūziķu grupu izstāstītu savu pieredzes stāstu kontrastiem bagātā mūzikas valodā.

 

“Prāta Vētra” koncerta programmā iekļāva gan klausītāju jau iemīļotas grupas melodijas, gan arī jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmas ar mūsdienu tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” piedalīšanos.

 

Par koncerttūres skatuves vizuālo konceptu un scenogrāfiju rūpējas Kaspars Roga un Ainars Pastars, SIA “Kompānija NA”, ko papildinās labāko gaismu režisoru un videomākslinieku veidoti krāšņi gaismu un video efekti.

 

Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas kara bēgļu gaitas, koncertu varēja apmeklēt bez maksas.

 

Koncerttūre “Gads bez kalendāra” turpināsies vēl četrās Latvijas pilsētās – 30. jūlijā Valmierā, 6. augustā Daugavpilī, 13. augustā Ventspilī un 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informāciju sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvldē