25.4 °C, 2.2 m/s, 63.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAr sacensībām Lielupē sezonu noslēgs smaiļotāji un kanoe airētāji
Ar sacensībām Lielupē sezonu noslēgs smaiļotāji un kanoe airētāji
24/09/2022

Smaiļošanas un kanoe airēšanas sezona Jelgavā ierasti noslēgsies ar maratonu, kas šogad notiks 1. oktobrī Lielupē.

Starts Zemgales rudens maratonam un Latvijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā tiks dots 1. oktobrī pulksten 12 sporta kluba “KC” airēšanas bāzē Pasta salā 3. Dalībnieki startēs vairākās vecuma grupās un veiks tai atbilstošu distanci – 8 vai 16 kilometrus. Distance būs ierīkota Lielupes posmā no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirms šosejas tilta.

 

Līdz 28. septembrim notiek dalībnieku reģistrācija. Airētāji startēs dažādās vecuma grupās: 2003. gadā dzimuši un vecāki vīrieši kanoe un smaiļošanā, sievietes smaiļošanā, 2004. un 2005. gadā dzimuši juniori smaiļošanā un kanoe, juniores smaiļošanā, 2006. un 2007. gadā dzimuši jaunieši kanoe un smaiļošanā, jaunietes smaiļošanā, 2008. un 2009. gadā dzimuši zēni kanoe un smaiļošanā, meitenes smaiļošanā, kanoe “Open” grupa – sievietes, juniores, jaunietes, meitenes, veterāni vīrieši smaiļošanā un kanoe airēšanā un sievietes smaiļošanā grupās līdz 50 gadu vecumam un 51+.

 

Sacensības organizē Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs “KC” sadarbībā ar Sporta servisa centru un Latvijas Kanoe federāciju.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē