16.9 °C, 1.1 m/s, 90.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAr veselības Veicināšanas ideju konkursa atbalstu aizvadīta dejas diena
Ar veselības Veicināšanas ideju konkursa atbalstu aizvadīta dejas diena
31/08/2022

Jelgavas kultūras namā aizvadītas bezmaksas atvērtās deju nodarbības “Jelgava dejo”. Astoņās pilsētniekiem piedāvātajās deju nodarbībās piedalījās gan jaunieši, gan pieaugušie ar dažādiem sagatavotības līmeņiem, pulcējot 55 dalībniekus.

Šis pasākums 20. augustā tika realizēts ar Veselības veicināšanas ideju konkursa līdzfinansējumu 300 eiro apmērā. Idejas iesniedzēja un īstenotāja bija horeogrāfe un fizioterapeite Santa Jankovska. Jāpiebilst, ka Sociālo lietu pārvalde jau vairākus gadus izsludina Veselības veicināšanas ideju konkursu, kurā savu ideju var iesniegt ikviens jelgavnieks, kuram ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām un vēlas īstenot veselību veicinošu aktivitāti. Šogad konkursā tika saņemti septiņi pieteikumi, no tiem trīs aktivitātes saņēma finansējumu to īstenošanai.

 

Deju nodarbības bija veltītas laikmetīgās dejas, dejas improvizācijas ar kapoeiras elementiem un dejas aerobikas iepazīšanai un treniņiem praksē. Pasākumu kopā apmeklēja 55 dalībnieki, un daļa no viņiem apmeklēja vairākas piedāvātās meistarklases. Jāatzīst, ka dejas dienas dalībnieki novērtēja iespēju izmēģināt dažādus un iepriekš neapgūtus deju veidus. Vislielākā atsaucība bija tieši deju aerobikas nodarbībām.  

 

 

Foto un informācija: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde