19.2 °C, 1.3 m/s, 91.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiArī Jelgavā pacelts Dziesmu svētku karogs
Arī Jelgavā pacelts Dziesmu svētku karogs
30/06/2013

30.jūnijā, pulksten 13.20, brīdī, kad saule ir zenītā, tika atklāti XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV deju svētki. Kopumā 420 Latvijas vietās tika pacelti īpaši izveidoti Dziesmu un deju svētku karogi. Arī mūsu pilsēta saņēma īpašo svētku karogu, kas tagad plīvo karoga mastā pie Jelgavas kultūras nama.

30.jūnijā, pulksten 13.20, brīdī, kad saule ir zenītā, tika atklāti XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV deju svētki. Kopumā 420 Latvijas vietās tika pacelti īpaši izveidoti Dziesmu un deju svētku karogi. Arī mūsu pilsēta saņēma īpašo svētku karogu, kas tagad plīvo karoga mastā pie Jelgavas kultūras nama.
 
Dziesmu svētku karogu mastā cēla vīra kora “Ozols” tenors, kurš ir ar 40 gadu stāžu – Modris Ziemelis.
Pēc svinīgā brīža Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš 38 Jelgavas kolektīvu pārstāvjiem ceļamaizē pasniedza lietussargu ar Jelgavas Dziesmu svētku karoga apdruku.

Svinīgā brīža dalībnieki aicināti sūtīt fotogrāfijas Latvijas Nacionālā kultūras centram uz e-pastu .
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē