21.1 °C, 2.3 m/s, 87.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaArī jūnijā daudzbērnu ģimenēm nodrošinās ēdināšanas pabalstu bērnudārzos
Arī jūnijā daudzbērnu ģimenēm nodrošinās ēdināšanas pabalstu bērnudārzos
21/04/2020

Daudzbērnu ģimenes, kuras mācību gada ietvaros saņem pabalstu bērnu ēdināšanai pirmsskolas izglītības iestādē un, kuri turpinās to apmeklēt jūnija mēnesī, ēdināšanas pabalstu saņems līdz jūnija beigām. Par to atsevišķs iesniegums vecākiem nav jāraksta.

Pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, šogad pabalsts par ēdināšanu jūnijā tiek piešķirts bez vecāku iesnieguma, ar nosacījumu, ka bērns turpina gaitas līdzšinējā iestādē.

 

Ja bērns no daudzbērnu ģimenes vasaras mēnešos maina pirmsskolas izglītības iestādi un vēlas saņemt brīvpusdienas jaunajā izglītības iestādē, vecākam par to jāpaziņo JSLP zvanot pa tālruni 63048914 vai 63007224, vai brīvā formā jāuzraksta iesniegums un jāiemet JSLP kastītē “Iesniegumiem” – Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 pie Informācijas kabineta. Iesniegumu var nosūtīt arī uz JSLP e-pastu: soc@soc.jelgava.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai iesniegt caur portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

 

Šāda pabalsta piešķiršanas kārtība ir aktuāla tikai jūnija mēnesī. Ārkārtējās situācijas atcelšanas gadījumā, par ko tiks lemts 12. maijā, daudzbērnu ģimenēm, kuru bērni apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādes jūlijā un augustā, pabalsts par bērnu ēdināšanu būs jāpieprasa līdzšinējā kārtībā – ar rakstisku iesniegumu.