26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsĀrkārtējā situācija pagarināta; ierobežojumi sportā saglabāti līdzšinējā apmērā
Ārkārtējā situācija pagarināta; ierobežojumi sportā saglabāti līdzšinējā apmērā
08/02/2021

Valdība 5. februārī lēma ārkārtējo situāciju valstī pagarināt līdz 6. aprīlim. Ierobežojumi, kas bija noteikti attiecībā uz sportu, palikuši nemainīgi.

Tas nozīmē, ka sportā joprojām ir aizliegtas nodarbības iekštelpās. Līdz ar to Jelgavas sporta bāzes apmeklētājiem ir slēgtas: Jelgavas sporta halle Mātera ielā 44a, sporta zāles Raiņa ielā 6, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas ledus halle, Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta bāzes, peldbaseini.

 

Saskaņā ar šobrīd spēkā esošo regulējumu amatieru sporta treniņi var notikt tikai ārā – individuāli vai grupā līdz 10 dalībniekiem, neskaitot treneri. Arī sporta inventāra nomas pakalpojumi var notikt tikai ārā. Treniņi iekštelpās var notikt tikai pilngadīgiem profesionāļiem un Latvijas Olimpiskās un paralimpiskās vienības sportistiem, kā arī Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistiem, ja treniņus organizē un uzrauga attiecīgā sporta veida federācija.

Tāpat aizliegti jebkāda veida sporta pasākumi, izņemot pilngadīgo profesionāļu starptautiskās vai augstākās līgas sacensības bez skatītājiem un pieaugušo izlašu starptautiskās sacensības olimpiskajos sporta veidos.

 

Lai mudinātu iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ārā, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” šogad īstenos iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs”, kas gada garumā paredz 20 sportiskas iniciatīvas. Vairāk par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” var uzzināt ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta