19.4 °C, 2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAS “Gaso” piecu gadu laikā attīstīs gāzes apgādes sistēmu vairākos pilsētas rajonos
AS “Gaso” piecu gadu laikā attīstīs gāzes apgādes sistēmu vairākos pilsētas rajonos
07/08/2020

Turpmāko piecu gadu periodā plānota gāzes apgādes sistēmas attīstība vairākās vietās Jelgavā, pilsētas iedzīvotājiem atvieglojot gāzes pieslēguma procesu, informē AS “Gaso” Jelgavas iecirkņa vadītājs Andis Šeršņovs.

“Jaunus sadales gāzesvadus projektējam un izbūvējam, pamatojoties uz potenciālo klientu pieteikumiem gāzapgādei, būvniecības ieceres dokumentāciju un objekta ekonomisko aprēķinu, ar nosacījumu, ka sadales gāzesvada izbūve ir ekonomiski pamatota. “Gaso” Jelgavas iecirkņa apkalpes teritorijā tiek realizēti aptuveni 10 procenti no visiem jaunajiem pieslēgumiem,” skaidro A.Šeršņovs.

 

Turpmāko piecu gadu laikā Jelgavas teritorijā plānota gāzes apgādes sistēmas attīstība šādās vietās: Garozas ielas posmā no Brīvības bulvāra līdz Kalnciema ceļam, šķērsojot Rīgas ielu; Vangaļu un Žagaru ceļa rajonā; Miezītes ceļa rajonā; Lāčplēša, Strazdu un Kronvalda ielas rajonā; Rogu un Bērzu ceļa rajonā; Tērvetes un Plostu ielas rajonā un dārzkopības kooperatīvā “Atpūta”. Garozas ielas posmā, kā arī Vangaļu un Žagaru ceļā darbi plānoti jau šogad, bet Miezītes ceļa apkaimē gāzapgādes sistēmu paredzēts uzlabot 2021. gadā. Uzņēmuma pārstāvji gan akcentē, ka plānoto darbu laiks šobrīd ir provizorisks un ir daudzi apstākļi, kas tos var gan paātrināt, gan aizkavēt. Tāpat nelieli sadales gāzesvada posmi var tikt izbūvēti ielu un ceļu pārbūves projektu gaitā, kā arī to izbūve veicama potenciālo klientu izstrādātajiem gāzes apgādes būvprojektiem. Gāzapgādes sistēmas attīstība ļaus padarīt gāzes pieslēguma procesu vienkāršāku.

 

A.Šeršņovs stāsta, ka atbilstoši “Gaso” kapitālieguldījumu programmai ik gadu tiek veikti plānveida būvdarbi esošās gāzes apgādes sistēmas atjaunošanai un pārbūvei, kā arī notiek regulāri būvdarbi avārijas situāciju novēršanai un likvidācijai.

 

Papildu informāciju par AS “Gaso” gāzapgādes plāniem un sniegtajiem pakalpojumiem var saņemt Jelgavas iecirknī 4. līnijā 35, kā arī sazinoties ar kontaktu centru pa tālruni 155, 67369938 vai e-pastu info@gaso.lv.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē