26.2 °C, 3.8 m/s, 33.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAsarūmas pilsētas koris aicina uz koncertu “Ziemeļu klasika”
Asarūmas pilsētas koris aicina uz koncertu “Ziemeļu klasika”
27/09/2019

28. septembrī pulksten 18 Jelgavas sv. Annas baznīcā ikviens aicināts uz Asarūmas pilsētas kora koncertu “Ziemeļu klasika”. Pateicoties plašajam repertuāram un regulāriem koncertiem gan dzimtenē, gan ārvalstīs Asarūmas pilsētas koris izveidojis savu īpašo identitāti un guvis plašu atpazīstamību. Ieeja koncertā bez maksas.

Kopš 2017. gada kora vadītāja ir Nūra Karhuloma (Noora Karhuluoma). Kā soliste koncertā piedalīsies arī pianiste un flautiste Marija Lindegrēna (Maria Lindegren).

 

Kora koncertprogrammā ietilpst V. A. Mocarta “Slavējiet to Kungu” un  Fr. Šuberta izjustās lūgšanas “Heilig, heilig” no “Vācu mesas” līdz pat liriskam N. Rimska-Korsakova “Mūsu tēvs” dziedājumam. Kā veltījums zviedru tautas mūzikai koncertā izskanēs divas dziesmas- “Kurš var burāt bez vēja” un Gotlandes smeldzīgā tautasdziesma “Mūsu dārzs”. Koncerta programmā iekļautas arī izcilā somu komponista Žana Sibeliusa trīs dziesmas no cikla “Piecas dziesmas op.37”. Mūsdienīgāku noti piešķirs zviedru ērģelnieces un mūzikas skolotājas Nadjas Ēriksones,  zviedru pop un rokmūzikas komponistes Pejas Bekmanes un zviedru balādes žanra meistara Everta Taubes kora dziesmas.

 

Foto: Baltic Breeze Travel

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē