23.3 °C, 2.7 m/s, 54.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAsfaltē Smiltnieku ielu
Asfaltē Smiltnieku ielu
06/11/2020

Piektdien uzsākta Smiltnieku ielas posma un jaunizbūvētā ielas pagarinājuma asfaltēšana. Plānots, ka ielas pārbūves darbi noslēgsies nākamās nedēļas beigās.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece stāsta, ka ielas pamatkārta gan esošajā, gan arī jaunizbūvētajā ielas posmā, kā arī apmales jau ir izbūvētas, bet piektdien objektā sāta asfalta virskārtas ieklāšana. Šie darbi turpināsies arī sestdien un nepieciešamības gadījumā arī pirmdien. “Nākamnedēļ būvniekiem vēl jāpabeidz ietvju izbūve, ieklājot bruģakmeni, jāsakārto apgaismojums un jāveic labiekārtošanas darbi,” stāsta K.Vuškārniece, norādot, ka visiem darbiem pēc darbu plāna ir jābūt pabeigtiem līdz nākamās nedēļas beigām.

 

Smiltnieku ielas pārbūve notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, īstenojot projektu Nr.5.6.2.0/19/I022 “Tehniskās infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības attīstībai degradētajā teritorijā, 3. kārta”. Projekta mērķis ir degradēto teritoriju revitalizācija, pielāgojot to esošo un jaunu uzņēmumu attīstībai, lai sekmētu nodarbinātību un ekonomisko izaugsmi atbilstoši Jelgavas pilsētas attīstības programmai.

 

Jāuzsver, ka līdz 15. novembrim Smiltnieku iela satiksmei ir slēgta. Būvdarbu zonā atļauts iebraukt tiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un tiem, kuri strādā vai dzīvo šajā ielā.  Gājēju kustība tiek organizēta gar būvdarbu zonu.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē