20.9 °C, 1.2 m/s, 92.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAsfaltēs Stadiona ielas posmu; no 27. jūnija līdz 20. augustam tajā būs slēga satiksme
Asfaltēs Stadiona ielas posmu; no 27. jūnija līdz 20. augustam tajā būs slēga satiksme
25/06/2024

Lai veiktu ielas posma asfaltēšanu, no 27. jūnija līdz 20. augustam slēgs satiksmi Stadiona ielas posmā no Vecā ceļa līdz Robežu ielai un no Robežu ielas līdz Stadiona iela 51, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Iedzīvotājiem, kuri dzīvo slēgtā ielas posma zonā, piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta. Pārējie remontdarbu laikā aicināti izmantot apbraucamos ceļus – Lazdu ielu, Bērzu ceļu, Robežu ielu un Veco ceļu.

Minētajā Stadiona ielas posmā tiks veikta ielas seguma atjaunošana, ieklājot asfaltu. Būvdarbu laikā iedzīvotājiem jārēķinās vēl ar papildu ierobežojumiem – slēgtajā posmā varēs pārvietoties pa vienu braukšanas joslu un divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm. Gājēju kustība tiks nodrošināta pa ielas nomali.

Kopumā Stadiona ielas posmā no Vecā ceļa līdz Robežu ielai un posmā no Robežu ielas līdz Stadiona ielai 51 tiks atjaunots ielas segums 816 metru garumā. Darbu laikā veiks esošā ceļa seguma reciklēšanu, profilēšanu un blietēšanu, kā arī asfaltbetona seguma ieklāšanu. Minētajā ielas posmā uzstādīs trīs ātrumvaļņus, kas uzlabos ielas drošību. Pēc būvdarbu pabeigšanas tiks sakārtotas arī ceļa nomales.

Iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes.