16.9 °C, 3.4 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtjaunos asfalta segumu
Atjaunos asfalta segumu
12/06/2014

Zirgu un Stacijas ielā sākušies sagatavošanās darbi asfalta seguma atjaunošanai. Abas iepriekšminētās ielas ir iekļautas satiksmes termināļa ielu rekonstrukcijas projektā kā apbraucamie ceļi.

Foto: Ivars Veiliņš

Zirgu un Stacijas ielā sākušies sagatavošanās darbi asfalta seguma atjaunošanai. Abas iepriekšminētās ielas ir iekļautas satiksmes termināļa ielu rekonstrukcijas projektā kā apbraucamie ceļi.

Zirgu ielā posmā no Pasta līdz Oskara Kalpaka ielai un Stacijas ielā no stacijas apļa līdz O.Kalpaka ielai veiks sabrukušo ielu apmaļu nomaiņu un esošā asfalta seguma izlīdzinošo frēzēšanu, kā arī jauna asfaltbetona vienlaidus seguma atjaunošanu. Abās ielās ir sākta apmaļu demontāža un citi sagatavošanas darbi, tostarp komunikāciju – aku vāku un lietus ūdens noteku – izlīdzināšana. Ielu asfaltēšana plānota jūlija vidū, kad arī sekos informācija par satiksmes ierobežojumiem.

Projekts „Satiksmes termināļa apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” paredz ielu infrastruktūras un maģistrālo inženierkomunikāciju izbūvi vairākās ielās (Stacijas ielā posmā no Pasta ielas līdz Zemgales prospektam, Zemgales prospektā posmā no Stacijas ielas līdz Jāņa ielai, Pasta ielā posmā no Jāņa ielas līdz Stacijas ielai, Sporta ielā posmā no Zemgales prospekta līdz ēkai Sporta ielā 2, Jāņa ielā posmā no Zemgales prospekta līdz Pasta ielai), Palīdzības ielas brauktuves un ietvju segumu atjaunošanu, Sporta ielas posma no Zemgales prospekta līdz Pasta ielai izbūvi, stāvlaukuma 240 automašīnām izveidi un teritorijas (38 000 kvadrātmetri) labiekārtošanu un pilsētas sabiedriskā transporta galapunkta izbūvi Zemgales prospekta atsevišķā „kabatā” – divas pieturas rindā, aprīkojot tās ar nojumēm un soliņiem.

Darbus veic SIA „Binders”, projekta kopējais budžets ir 8 316 274,31 eiro. Projekta īstenošanas termiņš – 2015. gada 30. jūnijs.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē