27.2 °C, 3.4 m/s, 63.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeAtjaunota satiksme Miezītes ceļa posmā un gājēju kustība Bāra ceļā
Atjaunota satiksme Miezītes ceļa posmā un gājēju kustība Bāra ceļā
03/03/2021

Krītoties ūdens līmenim Svētē, Miezītes ceļa un Bāra ceļa brauktuve vairs nav applūdusi. Līdz ar to šobrīd ir atjaunota autotransporta kustība Miezītes ceļa posmā no Sniega ielas līdz Kūliņu ceļam un gājēju kustība Bāra ceļā pirms Bāra ceļa tilta, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Strauji paaugstinoties ūdens līmenim Svētē, pirmdien applūda Miezītes ceļš pie Svētes palienes pļavu koka pastaigu laipām, un uz laiku vajadzēja slēgt satiksmei Miezītes ceļa posmu no Sniega ielas līdz Kūliņu ceļam. Bet otrdien no rīta applūda arī Bāra ceļa posms pirms Bāra ceļa tilta.  

  

Šobrīd ūdens līmenis Svētē ir krities, taču atsevišķas teritorijas Svētes upes apkārtnē joprojām ir applūdušas. Applūdušas teritorijas novērojamas Svētes upes posmā no Apogu ielas laipas līdz Dobeles šosejas tiltam. Lai situācija stabilizētos, upes ūdens līmenim jānokrītas vēl vairāk.

 

Atbildīgie speciālisti turpina sekot līdzi aktuālajai situācijai un ūdens līmeņiem Jelgavas pilsētas upēs, jo izmaiņas vēl joprojām ir iespējamas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē