23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAtkārtoti sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam ”Zemgales Laiks Ziedonim”
Atkārtoti sākusies pretendentu pieteikšana apbalvojumam ”Zemgales Laiks Ziedonim”
13/08/2020

Biedrība “Zemgales Laiks Ziedonim” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas novada pašvaldību atkārtoti izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”. Pretendentus balvai var pieteikt no 13. augusta līdz 1. septembrim. Laureātu paziņošana plānota apbalvošanas ceremonijā 25. septembrī.

Pasākuma organizatori informē, ka apbalvojums jau ceturto gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, par dzīvi mākslā. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt personības no Zemgales novada, kas dzīvo ar mīlestību pret savu zemi, darbu un cilvēkiem, kā arī atbilst konkursa vērtībām – izcilībai, degsmei, sūtībai, stājai, veiksmei un savpatnībai, kā arī iedvesmo citus, mudinot līdzdarboties, sekot viņu idejām.

 

Organizatori aicina pieteikties un pieteikumus stāstu formātā iesūtīt līdz 1. septembrim. Pieteikties vai tikt pieteikts var indivīds vai cilvēku grupa, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas konkrētajā nozarē, iedvesmo un iesaista citus.

Stāstus izskatīs žūrija, kuras sastāvā būs fonda “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji, kultūras jomas un pašvaldību pārstāvji, nosakot kurus piecus Zemgales novadniekus šogad godināt ceremonijā.

 

Lai arī ierasts, ka Zemgales novadnieki tiek cildināti maija beigās, šogad ceremonija noritēs septembra nogalē – 25. septembrī Jēkabnieku kultūras namā.

 

Apbalvošanas ceremonijas norisi atbalsta “Latvijas Valsts mežu Zemgales kultūras programma 2020”.

 

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē