30.2 °C, 3.3 m/s, 38.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAtkārtoti tīra un kaisa asfaltētās ielas
Atkārtoti tīra un kaisa asfaltētās ielas
21/01/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde Pilsētsaimniecība informē, ka pulksten 12 sākta visu pilsētas asfaltēto ielu atkārtota tīrīšana un kaisīšana. Darbs sākts ielās, kurās sāls mazākas satiksmes intensitātes dēļ reaģē daudz lēnāk un sniegs nekūst. Pilsētas maģistrālās ielas tiks tīrītas un kaisītas vakara stundās, jo vakarā temperatūra pazemināsies un ceļi var kļūt īpaši sideni. Turpinās arī ietvju tīrīšana un kaisīšana, lai novērstu to slīdamību. Tas diennakts laikā jau tiek darīts trešo reizi.

Tāpat ziemas dienests ir sācis grantēto ielu brauktuvju attīrīšanu no sniega. Kā pirmās tīrītas ielas Dobeles šosejas rajonā, pēc tam Tērvetes ielas rajonā, depo rajonā. Uz lielākajām grants seguma ielām tiek kaisītas arī smiltis, lai novērstu slīdamību.

 

Atgādinām, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem gan juridiskas, gan fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu, tostarp slīdāmības novēršanu. Privātīpašnieki bez maksas var saņemt smilts-sāls maisījumu ietvju kaisīšanai. Pieteikties smilts-sāls maisījuma piegādei var, zvanot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787 un atstājot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs).

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: SIA “KULK”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē