12 °C, 1.1 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAtklāj “Basta floorball” sezonu
Atklāj “Basta floorball” sezonu
09/07/2020

Ceturtdien, 9. jūlijā, Jelgavas 4. sākumskolas sporta laukumā aizvadīts šovasar pirmais “Basta floorball” turnīrs florbolā bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 25 gadiem. Pirmais sporta pasākums pulcējis 10 komandas, kas savā starpā sacentās trīs vecuma grupās.

Turnīrs pulcēja divas komandas jaunākajā 7 līdz 11 gadu vecu spēlētāju grupā un pa četrām komandām 12 līdz 16 gadu un 17 līdz 25 gadu veco jauniešu grupās. Vecāko grupu komandas spēlēja turnīra veidā, kamēr divas jaunākās komandas pārākumu noteica ar vienu spēli, noslēgumā saņemot dažādas SIP sarūpētas balvas.

 

“Par pasākumu izlasījām internetā un gribējām piedalīties, jo ikdienā spēlējam florbolu pagalmā. Noteikti gribētu šādus pasākumus biežāk, tikai jāpaaicina vairāk draugu, lai ir ar ko kopā spēlēt vairākas kārtas,” stāsta jaunākās grupas komandas “Game on” spēlētāji Olivers, Kevins un Ralfs.

 

“Piedalāmies gan “Basta” futbola, gan florbola turnīros. Tie arī ir abi galvenie sporta veidi, ko vasarā spēlējam, bet ja kaut kur ir pasākumi, tur arī dodamies. Mācāmies 4. vidusskolā un ejam skolas florbola pulciņā, ikdienā arī meklējam kur paspēlēt. Noteikti šogad turnīri norit labāk, jo ir labs segums, vieta, kur spēlēt. Vairs nav jāspēlē florbolu zālājā,” stāsta Ivars, Dāvis un Rendijs, vidējās grupas spēlētāji, kuri turnīra gaitā aizvadīja kopumā trīs spēles.

 

Turnīros piedalīties aicināti bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 25 gadiem neatkarīgi no priekšzināšanām. Florbola čempionātā uz laukuma drīkst atrasties trīs spēlētāji, bet sarakstā pieteikti var būt četri.

 

“Basta floorball” spēles Jelgavas 4. sākumskolas sporta laukumā notiks arī 23. jūlijā, 6. un 20. augustā. Tiks rīkoti arī “Basta football” mači Jelgavas 6. vidusskolas sporta laukumā, kas notiks 16. un 30. jūlijā, un 13. augustā. Spēles abos turnīros katrā posmā sākas pulksten 16, bet reģistrācija – pulksten 15. Vairāk informācijas ŠEIT.

 

Sacensības organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru un biedrību “FK JeNO”.

 

Pasākuma organizatori dalībniekus un skatītājus, apmeklējot turnīru, aicina ievērot vispārējos pulcēšanās ierobežojumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē