-3.3 °C, 2.5 m/s, 88.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtklāj jauno interneta tehnoloģiju iespējas savam biznesam
Atklāj jauno interneta tehnoloģiju iespējas savam biznesam
04/09/2008

Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties uz semināru Jauno interneta tehnoloģiju iespējas Jūsu biznesam Jelgavā 24. oktobrī  Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā Svētes ielā 33. Semināra mērķis ir parādīt kā jaunās tehnoloģijas fundamentāli var mainīt mūsu ikdienu un kādas iespējas tās piedāvā uzņēmējiem, piesaistot jaunus klientus un popularizējot savus produktus vai pakalpojumus.

Dalībniekiem būs iespēja pārliecināties, kā īsā laika sprīdī var izveidot efektīvu web lapu un dizaina elementus, izmantojot uzņēmuma rīcībā esošos resursus. Savā pieredzē dalīsies arī Latvijas uzņēmums, kas attīstījis uzņēmējdarbību, izmantojot jauno tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Un vēl – visas dienas garumā ikvienam būs iespēja skatīties filmu par Latvijas uzņēmumiem, kas dalīsies pieredzē kā veiksmīgi attīstīt sava uzņēmuma tēlu, produktus un tirdzniecības vietas. Būs iespēja novērtēt kā, pateicoties radošai pieejai un sadarbībai ar dizaineriem, uzņēmumi ir veicinājuši savu konkurētspēju.

Seminārā būs iespēja nodibināt kontaktus ar reģiona radošo nozaru pārstāvjiem, lai izvērstu veiksmīgu sadarbību nākotnē.

Tā kā seminārs ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots, dalība ir iepriekš jāpiesaka, tādēļ interesentus lūdzam reģistrēties elektroniski šeit.

Semināra darba kārtība atrodama šeit.

Kontaktpersona:
Laura Zvīgule
Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja
Investīciju un tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr. 6703 9409 , Fakss 6703 9401
Mob. tālr. 26559360
www.liaa.gov.lv