-4.7 °C, 0.9 m/s, 91.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtklāj jaunu rūpnīcu
Atklāj jaunu rūpnīcu
11/03/2008

Foto: Ivars Veiliņš

Foto: Ivars Veiliņš

Otrdien, 11.martā, Rūpniecības ielā 39, Jelgavā, Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš piedalās Zviedrijas dzelzceļa ritošo daļu servisa kompānijas „EuroMaint” meitas uzņēmuma Latvijā atklāšanā.

Jauno un moderno rūpnīcu atklās Zviedrijas vadošais uzņēmums dzelzceļa transporta ritošā sastāva apkopē ”EuroMaint Rail”. Ražotne nodrošinās 20 jaunas darba vietas.

Jelgavā izveidotā darbnīca ir kopskaitā četrpadsmitā uzņēmuma ”EuroMaint Rail” rūpnīca, savukārt pirmā, kas atrodas ārpus Zviedrijas robežām. Darbības uzsākšana jaunos tirgos ir būtiska uzņēmuma ilgtermiņa mērķu sastāvdaļa un, darbojoties Latvijā, ”EuroMaint Rail” plāno kļūt par sadarbības partneri un nozīmīgu spēlētāju arī Latvijas dzelzceļa industrijā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors skaidro, ka uzsākot jaunās darbnīcas izveides projektu, nozīmīgu atbalstu ”EuroMaint Rail” sniedza LIAA pārstāvniecība Zviedrijā, kas nodrošināja uzņēmumam visu nepieciešamo informāciju par biznesa vidi Latvijā. Palielinoties uzņēmuma interesei par iespējām Latvijā, LIAA Rīgas birojs sniedza jau padziļinātu informāciju par Latvijas mašīnbūves nozari un potenciālajiem sadarbības partneriem.

Jelgavu kā vispiemērotāko atrašanās vietu jaunajai darbnīcai ”EuroMaint Rail” izvēlējās, pateicoties pilsētas izdevīgajam ģeogrāfiskajam izvietojumam, attīstītajām loģistikas iespējām un spēcīgajām rūpniecības tradīcijām.

Papildus informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Mārketinga un komunikāciju departaments
tālrunis: 67039422