22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaAtklās konkursa “Jelgavas dominante” izstādi
Atklās konkursa “Jelgavas dominante” izstādi
29/09/2020

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz konkursa “Jelgavas dominante” mākslas darbu izstādes atklāšanu un laureātu apbalvošanu piektdien, 2. oktobrī, pulksten 14, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī.

Jelgavas Mākslinieku biedrības konkurss “Jelgavas dominante” tika veltīts  Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 10 gadu atjaunotnes jubilejai. Konkursa mērķis ir veicināt mākslas darbu radīšanu, kas atspoguļo Jelgavas pilsētvides izaugsmi un attīstību kā aktīvu mākslas centru dažādās vizuālās un lietišķās mākslas nozarēs.

 

Pirms desmit gadiem, 2010. gada oktobrī, pēc vērienīgas restaurācijas un rekonstrukcijas durvis apmeklētājiem vēra Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis, kas kļuva par vienu no apmeklētākajiem tūrisma objektiem Jelgavā: ar trim interaktīvām ekspozīciju zālēm, konferenču telpu, restorānu, izstāžu zāli un skatu laukumu 9. stāvā, kā arī Tūrisma informācijas centru 1. stāvā. Toreiz bija skatāma arī pirmā torņa izstāde “Svētās Trīsvienības baznīca jelgavnieku mākslas darbos”, kurā tika eksponēti Gunāra Ezernieka, Ivara Klapera, Ulda Rogas, Mārča Stumbra un Ulda Zutera dažādos laikos gleznotie mākslas darbi.

 

Konkursa “Jelgavas dominante” mākslas darbu izstāde būs skatāma no 2. oktobra līdz 30. novembrim Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1.  Vairāk informācijas par izstādi pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Apmeklētāji aicināti būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības prasības.
 
 
Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs
 
Informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs