14.2 °C, 3.4 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtklāts pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”
Atklāts pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”
31/05/2019

Šodien, Zemgales olimpiskajā centrā, atklāts pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, kas Jelgavā pulcē 262 badmintonistus no 40 valstīm! Latviju pārstāv 28 spēlētāji, tai skaitā jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds.

Vislielāko delegāciju uz Latvijas turnīru pieteikusi Polija – 32 spēlētāji, Igaunija – 20, Zviedrija – 19, bet Norvēģija – 18.

Turnīra atklāšanā valstu pārstāvjus ar svētku uzrunu un piemiņas dāvanām sveica Jelgavas pilsētas mērs Andris Rāviņš.

Vakar un šorīt Zemgales olimpiskajā centrā notika dalībnieku kvalifikācija pamattūrnīram, bet  šodien pēcpusdienā tiek aizvadīts 1/16 fināls. Rīt, 1.jūnijā, no plkst.10:00 sāksies 1/8 fināls, pēcpusdienā notiks 1/4 fināls, 2.jūnijā no plkst.10:00 būs 1/2 fināls, bet plkst.15:00 ikviens interesents aicināts uz finālu. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.


Ir noslēdzies Latvijas badmintona federācijas rīkotais radošais konkurss, kurā Latvijas skolēni tika aicināti ar saviem zīmējumiem vizualizēt vienu no Pasaues reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” badmintona kortiem, kas nosaukts Notre-Dame vārdā. Konkursam iesūtīti 66 zīmējumi, kuri no 30.maija līdz 2.jūnijam apskatāmi turnīra norises vietā Zemgales Olimpiskajā centrā.

Informācija un foto: Sporta servisa centrs