25.4 °C, 2.7 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAtkritumus izvedīs pēc grafika; poligons “Brakšķi” strādās arī 23. un 24. jūnijā
Atkritumus izvedīs pēc grafika; poligons “Brakšķi” strādās arī 23. un 24. jūnijā
20/06/2022

Atkritumu izvešana pilsētā Līgo un Jāņu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku. Tāpat 23. un 24. jūnijā klientus apkalpos arī poligonā “Brakšķi”, kas tā sauktajos sarkanajos datumos strādās no pulksten 8 līdz 18.

Pilnsabiedrība “JKP” atgādina, ka privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumu vedēja ekipāža varētu konteineru iztukšot. Svētki neietekmē atkritumu izvešanu: tā notiek saskaņā ar grafiku!

Jāpiebilst, ka sekot atkritumu izvešanas grafikam privātīpašumu saimniekiem iespējams pilnsabiedrības mobilajā lietotnē. Lietotnē ir iespējams uzstādīt arī atgādinājumus, kas laicīgi brīdinās par plānotu atkritumu izvešanu. Aplikācija ir lejupielādējama gan Android, gan iOs viedtālruņos.

 

Pilnsabiedrības “JKP” Klientu daļa (Dobeles šosejā 34) 23. un 24. jūnijā būs slēgta.

 

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” informē, ka poligons/šķirošanas stacija “Brakšķi” 23. un 24. jūnijā būs atvērta no pulksten 8 līdz 18. Sestdien un svētdien, 25. un 26. jūnijā, darba laiks būs tāds pats kā parasti brīvdienās – no pulksten 8 līdz 18. 

 

Nereti garās brīvdienas iedzīvotāji izmanto mājokļa labiekārtošanai. “Jelgavas komunālie pakalpojumi” atgādina, ka, taisot remontu, mainot žogu, jumtu, logus un tamlīdzīgi, būvniecības atkritumus nedrīkst izmest kopā ar sadzīves vai dalītajiem atkritumiem. Būvgružu izvešanu var pasūtīt atsevišķi. SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” piedāvā vairākus variantus un ar tiem var iepazīties ŠEIT. Tāpat iedzīvotāji būvniecības atkritumus uz poligonu var nogādāt paši.   

 

 

Foto: pilnsabiedrība “JKP”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē