19.9 °C, 6.3 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAtmini tautasdziesmās paslēptos objektus un dodies pastaigā “Dedziet košu jāņuguni!”
Atmini tautasdziesmās paslēptos objektus un dodies pastaigā “Dedziet košu jāņuguni!”
16/06/2022

Gaidot vasaras saulgriežus, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) ir izstrādājis interaktīvu pastaigu maršrutu “Dedziet košu jāņuguni!”, aicinot ikvienu no 17. līdz 28. jūnijam piedalīties aizraujošā Līgo svētku noskaņu aktivitātē Jelgavas pilsētas robežās.

Šī aktivitāte izstrādāta ar mērķi popularizēt mūsu tautas tradīcijas – tautasdziesmas, ticējumus un paražas, kā arī, lai pievērstu uzmanību detaļām, kuras, iespējams, ikdienas steigā neievērojam.

 

Maršruts piemērots gan ģimenēm ar bērniem, gan individuāliem atpūtniekiem. Iesaistoties interaktīvajā pastaigu maršrutā, “Dedziet košu jāņuguni!”, dalībniekam būs jāatmin tautasdziesmās iekļautas norādes, kas aizvedīs uz dažādiem Jelgavas tūrisma objektiem, kuros būs jāatrod atbildes uz jautājumiem.

 

Aktivitātē interesenti aicināti piedalīties no 17. līdz 28. jūnijam. Interaktīvā maršruta “Dedziet košu jāņuguni!” darba lapas varēs saņemt Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas iela 1) piektdien un sestdien no pulksten 9 līdz 22, svētdien no 10 līdz 21, otrdien, trešdien un ceturtdien no 9 līdz 22, savukārt pirmdien tornis ir apmeklētājiem slēgts.

 

Tāpat darba lapu var lejupielādēt ŠEIT.

 

Atbildes dalībnieki varēs iesniegt līdz 28. jūnija pulksten 17 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Pēc nejaušības principa tiks izvēlēti trīs pareizo atbilžu autori, kas tiks pie pārsteiguma balvām no JRTC.

 

Dalībnieku telefona numuri tiks izmantoti, lai sazinātos par balvu saņemšanu.

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas pilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Jelgavas reģionālajā Tūrisma centrā