18 °C, 1.7 m/s, 96.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAtsākušās badmintona nodarbības
Atsākušās badmintona nodarbības
29/09/2022

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Sporta centrā atsākušies badmintona treniņi. Augstskolas studentiem tie ir bez maksas, bet pārējiem interesentiem jāiegādājas mēneša abonements.

Badmintona treniņi notiek pirmdienās un trešdienās no pulksten 16.30 līdz 18 un sestdienās no pulksten 11 līdz 13. LBTU (agrāk – Latvijas Lauksaimniecības universitāte) studentiem badmintona treniņi ir bez maksas. Citiem interesentiem, tostarp skolēniem un citu augstskolu studentiem, pieaugušajiem un pensionāriem, jāiegādājas mēneša abonements par 10 eiro. Abonementu var iegādāties peldbaseina kasē, maksājot skaidrā naudā vai ar maksājumu karti.

 

“Jāņem gan vērā, ka šī vairāk ir iespēja spēlēt, nevis treniņš ar treneri. Tas vairāk ir kā klubs, kad spēlētāji sanāk kopā, paši sadalās pāros, uzspēlē savam priekam un pašattīstībai. Diemžēl, mums nav algota trenera, kurš organizētu apmācību, katra spēlētāja attīstību, fiziskos un taktiskos vingrinājumus. Viss pašu ziņā!” norāda par treniņu organizēšanu atbildīgais Kristians Rozenvalds.

 

LBTU Sporta centra rīcībā ir Latvijas Badmintona federācijas piešķirtais BWF skolu programmas “Schuttle time” rakešu komplekts, kā arī neilona vai mazlietoti spalvu volāni, kurus var izmantot iesācēji.

 

Jāpiebilst, ka badmintona sacensības pieaugušajiem LBTU Sporta centrā notiek vismaz divas reizes gadā.

 

 

Foto: Pixabay.com