23.4 °C, 2.3 m/s, 73.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAtvērta pilsētas publiskā slidotava Pasta salā
Atvērta pilsētas publiskā slidotava Pasta salā
15/11/2019

Pilsētas publiskās slidotavas ziemas sezona Pasta salā ir atklāta. Šī ir otrā slidotavas ziemas sezona pēc jumta izbūves.

Pēc pagājušā gada ziemas sezonas var secināt, ka lielākais ieguvums ir slidotavas jumts, kas ļāva strādāt neatkarīgi no laikapstākļiem – slidotavas darbību netraucēja ne sniegs, ne lietus. Atšķirībā no citiem gadiem pagājušā gada sezonā laikapstākļu dēļ netika atcelts neviens slidošanas seanss, tāpat jumts pavēris plašākas iespējas – kopš jumta izbūves 2018./2019.gada ziemas sezonā vairākas reizes nedēļā treniņus aizvadīja arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi. Publiskā slidotava pērn tika atvērta no 17.novembra līdz 17. martam, un tā tika apmeklēta 6283 reizes.

 

Slidojuma ilgums paliek nemainīgs – viena stunda. Laikā starp slidojumiem laukumam tiks veikta apkopšana, ledus atjaunošana. Maksa par slidojuma seansu 2,50 EUR, ar hokeja nūjām 3,00 EUR. Apmeklētāji var ierasties ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa 2,00 EUR.

 

Arī šajā sezonā laukumā būs iespējams izmēģināt savas prasmes hokeja spēlē. Noteikti atsevišķi slidojumi (slidošana ar hokeja nūjām), kur uz laukuma pēc katra apmeklētāja iespējām vēlams atrasties hokeja formās, tādejādi rūpējoties par personīgo drošību. Hokeja spēļu, turnīru un izklaides slidojumiem savā draugu un paziņu lokā iespējams iznomāt visu ledus laukumu. Ledus laukuma rezervāciju iepriekš nepieciešams pieteikt.

 

Slidotavā var norēķināties tikai skaidrā naudā. Sīkāku informāciju par slidotavas darba laiku un noslodzi var iegūt ZOC mājaslapas www.zoc.lv sadaļā “Slidotava”. Papildu informāciju par slidojumiem, laukuma rezervāciju iespējams uzzināt arī pa tālruni 20367677.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

SIA “Zemgales Olimpiskais centrs”