25.7 °C, 4.1 m/s, 35.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtvērto durvju diena LLU
Atvērto durvju diena LLU
06/06/2019

LLU aicina topošos studentus uz Atvērto durvju dienu, kas universitātes centrālajā ēkā, Jelgavas pilī, notiks 13. jūnijā no pulksten 10 līdz 14. Jauniešiem būs iespēja izzināt universitātes studiju piedāvājumu un klātienē gūt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par studiju procesu.

Universitātē informē, ka Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs piedalīties informatīvajās lekcijās, izzinot astoņu LLU fakultāšu piedāvātās studiju programmas. Būs iespēja tikties ar fakultāšu vadību, studentiem un mācībspēkiem, saņemt noderīgu informāciju par dzīvošanu LLU studentu viesnīcās, kur dzīvesvietu studiju laikā var gūt visi studējošie. Katrai LLU fakultātei būs veltīta viena informatīvā lekcija.

 

 

LLU piedāvā vairāk nekā 60 studiju programmas trijos studiju virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs, un būtiski, ka jau vairākus gadus darba devēji LLU ierindo starp trim darba devēju ieteiktākajām Latvijas augstskolām līdzās Latvijas Universitātei un Rīgas Tehniskajai universitātei.

Uzņemšana studijām LLU notiks no 2. līdz 9. jūlijam.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē