20.7 °C, 2.6 m/s, 56.5 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Atvērto durvju vakariņš” – iespēja iepazīt BJC “Junda” radošos pulciņus
“Atvērto durvju vakariņš” – iespēja iepazīt BJC “Junda” radošos pulciņus
26/01/2018

26. janvārī no plkst. 16 līdz 18 Jelgavas bērnu un jauniešu centrā “Junda” (Skolas ielā 2) notiks “Atvērto durvju vakariņš”, kad jebkurš jelgavnieks varēs iepazīties ar radošo pulciņu ikdienu.

Apmeklētāji tiks aicināti novērtēt bērnu un jauniešu centra audzēkņu pirmā mācību pusgada veikumu radošo darbu izstādēs. Būs iespēja satikt un aprunāties ar pulciņu skolotājiem, izstaigāt un aplūkot radošās mājas telpas, kā arī ieskatīties, kāda ir audzēkņu “sadzīve”.

Jebkurš interesents ir laipni aicināts apmeklēt “Atvērto durvju vakariņu” no plkst. 16 līdz 18 un iepazīt kādu no divdesmit sešiem daudzveidīgajiemJelgavas bērnu un jauniešu centra “Junda” pulciņiem: studija un popgrupa “Lai skan”, “Keramika”, “Dabas draugi”, “Ādas plastikas darbnīca”, “Mūsdienu tehnoloģijas”, “LEGO robotika”, “Radioelektronika”, “Trases automodelisms”, “Stikla māksla”, “Floristika”, “Mākslas studija”, “Jautrā māksla”, “LEGO laiks”, “Puķuzirnis” un “Lediņu bitītes”, “Radošā darbnīca”, “Es un dizains”, “Pavedienu tēlniecība”, “Deko apdare”, “Radi, spēlē un eksperimentē”, “Mazpulki”, “Tehniskā modelēšana”, “Koka auto modeļi”, “Konstruēšana”, “Koka tehnika” un “Teātra sports”.

 

Jelgavas bērnu un jauniešu centrs ir lielākā interešu izglītības iestāde pilsētā ar plašāko piedāvājumu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai – dažnedažādi pulciņi un interešu grupas, aktivitātes, pasākumi, nometnes – ikkatram līdz 25 gadu vecumam. Par brīvajām vietām pulciņos 2017./2018. māc. g. var interesēties pie pulciņa skolotāja tā norises laikos. Informācija tiešsaistē: www.junda.lv.

 

Foto: Jelgavas pašvaldības arhīvs

 

Informācija sagatavota:

Jelgavas BJC „Junda”