-2.1 °C, 5.2 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtvērts Lielās un Pasta ielu krustojums, slēgts – krustojums ar Mātera ielu
Atvērts Lielās un Pasta ielu krustojums, slēgts – krustojums ar Mātera ielu
07/11/2012

7.novembrī satiksmei atvērts Lielās un Pasta ielas krustojums, savukārt slēgts Lielās un Mātera ielas krustojums. Pasta ielas krustojuma atvēršana 6.novembrī tika atlikta ņemot vērā asfaltēšanai nepiemērotos laika apstākļus.

Klikšķināt, lai atvērtu attēlu

7.novembrī, satiksmei atvērts Lielās un Pasta ielas krustojums, savukārt slēgts Lielās un Mātera ielas krustojums. Pasta ielas krustojuma atvēršana 6.novembrī tika atlikta ņemot vērā asfaltēšanai nepiemērotos laika apstākļus.
 
Pasta ielā no Krišjāņa Barona ielas līdz Svētes ielai atjaunota vienvirziena satiksme. Lielo ielu transports var šķērsot tikai taisni. Pasta ielas un Lielās ielas krustojumā darbojas luksofors, kas nepieciešams, lai nodrošinātu gājējiem Pasta ielas šķērsošanu.
 
Apbraucamais ceļš visiem transporta līdzekļiem virzienā uz Dobeli organizēts pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Dobeles šoseju, bet virzienā uz Eleju – pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Pasta ielu.

Virzienā uz Rīgu apbraucamais ceļš organizēts pa O.Kalpaka ielu, Raiņa ielu, Akadēmijas ielu. Iespējams izmantot arī Dambja ielu un Sarmas ielu.

Piekļūšana Jelgavas pilsētas domei, tirdzniecības centram „Pilsētas pasāža” un citiem objektiem Pasta ielā iespējama no Pasta ielas.

Sabiedriskais transports slēgtos Lielās ielas posmus apbrauc pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu, Vecpilsētas ielu, Krišjāņa Barona ielu un tālāk uz Lielo ielu, kā arī pa Krišjāņa Barona ielu un Pasta ielu.
Centra virzienā – pa Lielo ielu, O.Kalpaka ielu, Raiņa ielu un Akadēmijas ielu. 

Pagaidu autobusa pietura ierīkota Pasta ielā aiz Krišjāņa Barona ielas un atvērta esošā pietura Pasta ielā pie autoostas. Tiek slēgtas pagaidu pieturas Krišjāņa Barona ielā pie kultūras nama un Svētes ielā pirms Pasta ielas, kā arī slēgta esošā pietura Mātera ielā pie “a” aptiekas. 

Satiksmei pagaidām slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Raiņa ielas līdz Lielai ielai.
 
Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra „Pilsētsaimniecība” lūdz sekot uzstādītajiem satiksmes organizācijas zīmēm.

Informācija sagatavota
JPPA “Pilsētsaimniecība”