13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAtzinība konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”
Atzinība konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”
09/12/2019

Pasniegtas balvas un atzinības raksti konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” laureātiem.  Atzinība arī jelgavniecei Svetlanai Serebjakovai.

Nominācija “Bērnu atbalsts” kategorijā individuālais sasniegums atzinības rakstu ieguva jelgavniece Svetlana Serebjakova – ģimenes asistente māmiņai ar trim mazgadīgiem bērniem. “Svetlanai ar ģimeni izveidojusies ļoti laba sadarbība un viņa ir liels atbalsts ģimenei. Ģimenes asistente māmiņai sniedz tik ļoti nepieciešamo emocionālo atbalstu, palīdz nogādāt bērnus uz brīvā laika pavadīšanas pulciņiem un nodarbībām. Arī sadarbībā ar dažādām institūcijām Svetlana ģimenei sniedz neatsveramu atbalstu,” stāsta Jelgavas sociālo lietu pārvaldes sociālā darbiniece Inese Neimane.

 

Konkursu jau piekto gadu pēc kārtas rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

 

 

Foto: Svetlana Serebjakova (no labās) kopā ar Latvijas Pašvaldību savienības padomnieci veselības un sociālajos jautājumos Ilzi Rudzīti

Foto no Tiesībsargu biroja mājaslapas