18.9 °C, 2.3 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAugusta izskaņā – pludmales volejbola sacensības
Augusta izskaņā – pludmales volejbola sacensības
07/08/2023

26. augustā, Piena, maizes un medus svētkos, Pasta salā norisināsies Jelgavas atklātā pludmales volejbola turnīra otrais posms. Piesakoties līdz 25. augusta pulksten 23:59, dalība būs bez maksas.

Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem. Komandas netiks dalītas atsevišķās grupās pēc dalībnieku vecuma vai dzimuma, kā arī nav ierobežots dalībnieku skaits, piemēram, turnīra pirmajā posmā piedalījās 31 pāris. Komandas vārdiskais pieteikums (dalībnieku vārds, uzvārds un kontakttālrunis) jāiesūta līdz 25. augusta pulksten 23:59 pa e-pastu vkbiolars@gmail.com. Piesakoties sacensību dienā uz vietas līdz pulksten 10:45, dalības maksa būs 10 eiro no komandas.

Sacensības tiks organizētas divās kārtās – sākumā tiks izspēlēts grupu turnīrs, otrajā kārtā iekļūs 16 stiprākās komandas, pēc viena mīnusa “play-off” sistēmas noskaidrojot uzvarētājus. Atkarībā no pieteikto komandu skaita pārstāvju sanāksmes laikā izspēles kārtība var tikt mainīta. Turnīru tiesās paši dalībnieki, finālspēles – sacensību organizatoru nozīmēts tiesnesis.

Jelgavas atklātais pludmales volejbola turnīrs norisināsies Pasta salas pludmales volejbola laukumos. Pulksten 10:45 būs komandu pārstāvju sanāksme un grupu izloze, sacensību sākums – pulksten 11:00. Katrs posms tiks vērtēts atsevišķi, nenosakot turnīra kopvērtējumu. Katra posma 1.–3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem un piemiņas balvām. Jāpiebilst, ka pirmais turnīra posms ierasti notika Jelgavas pilsētas svētku laikā 27. maijā.

Turnīra mērķis ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā un arī valstī. To organizē volejbola klubs “Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.