20.4 °C, 3.9 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAugusta nogalē – Piena, maizes un medus svētki un Piena paku laivu regate
Augusta nogalē – Piena, maizes un medus svētki un Piena paku laivu regate
13/08/2018

25. augustā Lielupes promenādē notiks Piena paku laivu prezentācijas, parādes un ātruma braucieni, apbalvošana un noslēguma ballīte. Bet Hercoga Jēkaba laukumā šajā dienā tradicionāli pulcēsies pārtikas amatnieki no visiem Latvijas novadiem, piedāvājot nogaršot un iegādāties savu produkciju, kā arī piedalīties atraktīvos kulinārijas konkursos.

 

Vēl līdz 19. augustam ģimenes, draugu kompānijas, darba un amatiermākslas kolektīvi, sporta komandas un citi interesenti var pieteikties dalībai “Baltais” Piena paku laivu regatē, kas notiks Lielupes ūdeņos.

 

 

Jāatgādina, ka Piena paku laivu regates žūrija galvenokārt vērtēs ideju radošumu, un sacensību laureāti tiks noteikti sešās nominācijās oriģinālākā laiva, visatraktīvākā komanda, inovatīvākā laiva, treknākais piena plosts, “Pilnīgs sviests” un ātrākā laiva.

 

“Baltais” piena paku laivu regate ir vienīgās šāda veida sacensības Eiropā. Šogad, atzīmējot mūsu valsts nozīmīgo gadadienu, regates tēma ir “Simtgades plosts”. Saņemt piena pakas laivu būvniecībai var, iepriekš vienojoties ar organizatoriem – iestādi “Kultūra”.

 

Pieteikuma anketa

 

Detalizētāks noteikumu apraksts meklējams pasākuma nolikumā.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē